ginter je napisao/la:
Weasley je napisao/la:
finale u Casablanci imalo i simboličnu vrijednost jer bi se po prvi put u povijesti završna utakmica Svjetskog prvenstva igrala na afričkom tlu. A SP 2010. se nije dogodilo?
Johannesburg nije afrički?
Vidi cijeli citat
Ma, to ti je ono JAR se kulturološki ubraja u zapadni svijet, slično kao i Novi Zeland i Australia, ovi vjerojatno ciljaju na nešto što bi se moglo nazvati islamska Afrika, islamski svijet, to je njima u glavi,
Vidi cijeli citat
ne, radi se više o podijeli na suprasaharski i subsaharski dio kontinenta. a moguće je i da je autor jednostavno glup ili premlad.
kod njemačkog sportskog portala kicker je netko pisao da je prolaz trećeplasirane ekipe novitet za sp ...
esse quam videri. (marcus tullius cicero)