Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.411
23. lipnja 2026. u 10:15

Na temi Dresovi nitko živ neće sad vidjeti pa pitam ovdje

Gdje se može nabaviti crni dres Norveške?

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Ante
Ante
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.12.2020.
Poruka: 3.847
23. lipnja 2026. u 10:47

Prika je napisao/la:

Ante je napisao/la:

Primjerice, kad bi itko čuo za ovog golmana Zelenortskih otočja da nisu igrali ovdje? Sad imaš priču koju ćeš rado nekom pričati za 20 godina.

Vidi cijeli citat


Je brate, za 20 godina cemo svi pricat unucima o golmanu zelenoortskih otocja. To su instant price koje traju ovo ljeto max. Lijepe price romanticne ali ih se nitko nece sjecati za par godina

Vidi cijeli citat


Nismo svi isti, a i vremena se mijenjaju. Danas je sve manje-više instant, ali postoje trenuci koji se pamte. Recimo, plesanje Mille oko korner zastavice u Italiji 1990. godine, to je s vremenom postalo dio moje obiteljske tradicije.

Uglavnom, radije ću na SP pogledati Kostarika - Novi Zeland, nego Švedska - Češka, no jasno mi je da svatko ima svoj ukus.

Prika
Prika
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.12.2024.
Poruka: 380
23. lipnja 2026. u 10:54

Ante je napisao/la:

Prika je napisao/la:

Ante je napisao/la:

Primjerice, kad bi itko čuo za ovog golmana Zelenortskih otočja da nisu igrali ovdje? Sad imaš priču koju ćeš rado nekom pričati za 20 godina.

Vidi cijeli citat


Je brate, za 20 godina cemo svi pricat unucima o golmanu zelenoortskih otocja. To su instant price koje traju ovo ljeto max. Lijepe price romanticne ali ih se nitko nece sjecati za par godina

Vidi cijeli citat


Nismo svi isti, a i vremena se mijenjaju. Danas je sve manje-više instant, ali postoje trenuci koji se pamte. Recimo, plesanje Mille oko korner zastavice u Italiji 1990. godine, to je s vremenom postalo dio moje obiteljske tradicije.

Uglavnom, radije ću na SP pogledati Kostarika - Novi Zeland, nego Švedska - Češka, no jasno mi je da svatko ima svoj ukus.

Vidi cijeli citat


Svi mi volimo vidjeti i ekipe sa drugih kontinenata ali toliko siroko ici pa da dolaze ekipe koje su kante za napucavanje je nepotrebno. Pogotovo ako prosire jos a hoce, onda sudjelovanje na sp vise nece biti prestiz nego nornalna stvar a onda se puno gubi

ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 958
23. lipnja 2026. u 11:33

Jel se meni dobro cini, ili ovaj put nitko nije napravio novu navijacku pjesmu?

Ili su vec toliko repetitivne, da ni ne primjecujem da pustaju nove 😄

ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 958
23. lipnja 2026. u 11:39

Ante je napisao/la:

Nismo svi isti, a i vremena se mijenjaju. Danas je sve manje-više instant, ali postoje trenuci koji se pamte. Recimo, plesanje Mille oko korner zastavice u Italiji 1990. godine, to je s vremenom postalo dio moje obiteljske tradicije.

Uglavnom, radije ću na SP pogledati Kostarika - Novi Zeland, nego Švedska - Češka, no jasno mi je da svatko ima svoj ukus.

Vidi cijeli citat


Milla je dosao do cetvrtfinala, nije plesao samo jednu utakmicu. Plus je 4 godine kasnije postao najstariji strijelac ikad.

Ako ovi dodu tako daleko, pamtit cu ih. Ako ne, zaboravit cu ih ko strijelce za pobjedu Saudije protiv Argentine.

VolimRukomet
VolimRukomet
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.01.2024.
Poruka: 587
23. lipnja 2026. u 11:46

ManchaVerde je napisao/la:

Jel se meni dobro cini, ili ovaj put nitko nije napravio novu navijacku pjesmu?

Ili su vec toliko repetitivne, da ni ne primjecujem da pustaju nove 😄

Vidi cijeli citat


ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.359
23. lipnja 2026. u 12:03

Prika je napisao/la:

Je brate, za 20 godina cemo svi pricat unucima o golmanu zelenoortskih otocja. To su instant price koje traju ovo ljeto max. Lijepe price romanticne ali ih se nitko nece sjecati za par godina

Vidi cijeli citat

Samo casual publika pamti jedno ljeto. Ako voliš nogomet i SP onda to ostaje u sjećanju.

Ja gol P.B. Diopa i pobjedu Senegala nad Francuzima pamtim kao da je jučer bilo, 24 godine su prošle.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
23. lipnja 2026. u 12:13

ManchaVerde je napisao/la:

Jel se meni dobro cini, ili ovaj put nitko nije napravio novu navijacku pjesmu?

Ili su vec toliko repetitivne, da ni ne primjecujem da pustaju nove 😄

Vidi cijeli citat


pun Jubitu AI uradaka

cijeli Frankfurt oduševljeno lajka masovno

 

[uredio ian wright - 23. lipnja 2026. u 12:15]
RealnoStanje2211
RealnoStanje2211
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2025.
Poruka: 564
23. lipnja 2026. u 13:42

Bit će zanimljivo ako Španjolci eventualno izgube od Urugvaja, a nije nemoguće. Kompletan "bracket" nokaut faze bi se promjenio, i to na poprilično zanimljiv način

#PodrškaGarciji - Navijan srcen, gledan glavon. Pišen kako objektivno vidin stvari, nekad u manjini, nekad u većini - HŽV
Tokio
Tokio
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.11.2025.
Poruka: 114
23. lipnja 2026. u 14:16

RealnoStanje2211 je napisao/la:

Bit će zanimljivo ako Španjolci eventualno izgube od Urugvaja, a nije nemoguće. Kompletan "bracket" nokaut faze bi se promjenio, i to na poprilično zanimljiv način

Vidi cijeli citat


Spanjolska - Argentina, e daj bože odma tako

  • Najnovije
  • Najčitanije