Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
jučer u 21:24

Na Amerikani pričaju o Ochoi, kažu legendarni Ochoa, posebno nešto. Da su na forumu  Valentina, Šapit i   Ješe bi bili banirani😬. 

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
jučer u 21:29

Da li na HRT-I se može gledati 2. Utakmica obala-curacao ili samo ta koja se prenosi na hrt2? Kako to funkcionira?

frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.431
jučer u 21:32

Kako je ovaj Samovojska dosadan, čovjek samo barata povijesnim podacima, ne zna reći ništa konkretno o nečem novome

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.913
jučer u 21:40

PCDI je napisao/la:

Da li na HRT-I se može gledati 2. Utakmica obala-curacao ili samo ta koja se prenosi na hrt2? Kako to funkcionira?

Vidi cijeli citat


Možeš i ovu drugu gledati 

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
jučer u 21:46

Ide svaka na hrti, s komentatorom takodjer.

ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 955
jučer u 22:47

Lionheart je napisao/la:

Bjelica krenuo s kampanjom?

Vidi cijeli citat


Prestajemo biti #family i postajemo #korporacija 😉

Igram Managera sa Belupom
Igram Managera sa Belupom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 2.534
danas u 05:25

Ovakvog rihtanja remija da i 3. ima 4 boda nije bilo ni u Seriji B. Čestitke svima, osobito Infantinu na ovome.

 

Najbolje prvenstvo. Ikad!

Gospodin
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.437
danas u 05:41

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

Ovakvog rihtanja remija da i 3. ima 4 boda nije bilo ni u Seriji B. Čestitke svima, osobito Infantinu na ovome.

 

Najbolje prvenstvo. Ikad!

Vidi cijeli citat

Švedska - Danska 2-2

Bilo je i prije al rjeđe

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
danas u 06:03

Na kraju će možda 1 ekipa s 3 boda proći, ne više od toga. Svi se dovukli do 4. Alžir.-Austria bi isto mogao biti x. Koreja i Škotska ispali. 

Bosna, Paragvaj, Ekvador, Švedska,Senegal, Alžir, Hrvatska/Gana prolaze, ispale su  Koreja i Škotska, ispasti će Iran ako ne pobjedi Egipat, Urugvaj ako ne pobjedi Španjolsku. 

Beretkica
Beretkica
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 152
danas u 06:48

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

Ovakvog rihtanja remija da i 3. ima 4 boda nije bilo ni u Seriji B. Čestitke svima, osobito Infantinu na ovome.

Vidi cijeli citat

Ovo SP je debilno iz mnogih razloga, ali ovaj nije jedan od tih. Svaki sustav može dovesti do situacije da ekipama paše remi i da onda ne luduju previše.

Uz to, uz svo "namještanje" i Paragvaj i Australija su imali odlične šanse u zadnjim minutama. Za koje valjda ne treba posebno elaborirati da se takvi udarci i obrane nisu mogli "namjestiti".

A uz to, treći ide na Njemačku/Francusku, a drugi ide na Egipat/Iran/Belgiju što je isto poprilična razlika.

  • Najnovije
  • Najčitanije