Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

123
...
144145146
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.396
danas u 11:04

kraajki je napisao/la:

Fifa je svojim idiotskim proširivanjem prvenstva i ovakvim nakaradnim sustavom natjecanja ovo omogućila, tražili ste, gledajte. Dao Bog da svi odigraju X u zadnjem kolu kome god to odgovaralo.

Vidi cijeli citat

Da, gledamo neke momčadi sa ribarima i zidarima, trče doma natrag na posel da se šef ne naljuti.

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.081
danas u 11:53

`82 Austrija Njemacka, pobjeda Njemacke od 1 ili 2 prema nula, vodi dalje obje. Nijemci daju gol u desetoj minuti i nakon toga 80 minuta nicega.

 

Skandinavsku mucku iz 2004 vjerojatno svi znaju.

 

Uvijek bilo i bice, presutnih i ko zna sve kakvih dogovora i rijecima i pogledima. 

 

Ako smo pametni, i mi cemo sa gancijima uz klimanje glave, odigrati jedan remis.

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.232
danas u 12:38

ian wright je napisao/la:

moram priznat da ne razumijem kontroverzu

tako se već igralo na SP 1982-86-90-94, a isto je i na Eurima s 24 ekipe

neki trećeplasirani prodje, neki ne, neki probaju kalkulirat, neki se dogovore, neki ne, nekima ne uspije kalkulacija... sve kombinacije sam već doživio puno puta. Nije nešto što bi mi izazvalo neku jaču reakciju

Vidi cijeli citat

Problem je šta je ljude bolila briga dok njima ne ide na ruku :)

Paragvaj je toliko namistia X da je osta bez glavnog veznjaka zbog suspenzije

Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 44
danas u 12:39

Mislim da je i ukidanje gol razlike kod određivanja plasmana ekipa s isto osvojenih bodova u grupi doprinjelo manjem broju jednosmjernih, uvjerljivih i dominantnih utakmica kao što je bio slučaj kod Njemačke i Curacaa. 

dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.266
danas u 12:57

Les supporters de pays européens, comme ici les Croates, n'ont eu aucune difficulté à voyager au Canada, ce qui s'est révélé bien plus difficile pour les ressortissants des pays africains.   Megan Briggs/Getty Images/AFP

Audaces fortuna juvat
Brodeur30
Brodeur30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.10.2013.
Poruka: 1.228
danas u 13:04

Weasley je napisao/la:

Pearl Jam je napisao/la:

https://www.nike.com/hr/t/norway-national-team-2026-match-away-aero-fit-football-shirt-iodqvptO/IB5210-010

Ovaj dres? Trenutno je rasprodan, čekaju se nove zalihe 

Vidi cijeli citat

Da, prošao sam cijeli internet, nema i nema

Vidi cijeli citat

Zar nema na funftball? Mozda mislis da zelis original, ali iz iskustva odgovorno tvrdim da je kvaliteta jednaka "pravima"

What I'm working for is something more than free
MARE1984
MARE1984
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.08.2014.
Poruka: 1.644
danas u 13:29

Danas bi "za nas" trebali dobiti Španjolska i Egipat. Senegal ne bi smio nabit gol razliku u svojoj utakmici. Njima pobjeda s jedan razlike ne znači ništa.

Tražim li puno i nerealno?

[uredio MARE1984 - 26. lipnja 2026. u 13:30]
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.442
danas u 13:41

MARE1984 je napisao/la:

Danas bi "za nas" trebali dobiti Španjolska i Egipat. Senegal ne bi smio nabit gol razliku u svojoj utakmici. Njima pobjeda s jedan razlike ne znači ništa.

Tražim li puno i nerealno?

Vidi cijeli citat

Senegal ne bi smio pobijediti uopće. Pobijede li dva razlike ispred nas su ako izgubimo, a pobijede li 1-0 smijemo izgubiti jedan razlike, ali samo 3-2, 4-3 itd. 2-1 bi bila računica tko ima više žutih 

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.405
danas u 13:42

Brodeur30 je napisao/la:

Zar nema na funftball? Mozda mislis da zelis original, ali iz iskustva odgovorno tvrdim da je kvaliteta jednaka "pravima"

Vidi cijeli citat

Svaka ti dala

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
MARE1984
MARE1984
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.08.2014.
Poruka: 1.644
danas u 13:45

Subert32 je napisao/la:

MARE1984 je napisao/la:

Danas bi "za nas" trebali dobiti Španjolska i Egipat. Senegal ne bi smio nabit gol razliku u svojoj utakmici. Njima pobjeda s jedan razlike ne znači ništa.

Tražim li puno i nerealno?

Vidi cijeli citat

Senegal ne bi smio pobijediti uopće. Pobijede li dva razlike ispred nas su ako izgubimo, a pobijede li 1-0 smijemo izgubiti jedan razlike, ali samo 3-2, 4-3 itd. 2-1 bi bila računica tko ima više žutih 

Vidi cijeli citat
Ako Senegal dobije jedan razlike mi možemo izgubiti bilo kojim rezultatom jedan razlike. Ovo je pod uvjetom ako se prvo gleda gol razlika, a ako ne onda moje isprike na neznanju.

 

123
...
144145146
  • Najnovije
  • Najčitanije