Subert32 je napisao/la:
MARE1984 je napisao/la:
Subert32 je napisao/la:
MARE1984 je napisao/la:
Danas bi "za nas" trebali dobiti Španjolska i Egipat. Senegal ne bi smio nabit gol razliku u svojoj utakmici. Njima pobjeda s jedan razlike ne znači ništa.
Tražim li puno i nerealno?
Vidi cijeli citat
Senegal ne bi smio pobijediti uopće. Pobijede li dva razlike ispred nas su ako izgubimo, a pobijede li 1-0 smijemo izgubiti jedan razlike, ali samo 3-2, 4-3 itd. 2-1 bi bila računica tko ima više žutih
Vidi cijeli citat
Ako Senegal dobije jedan razlike mi možemo izgubiti bilo kojim rezultatom jedan razlike. Ovo je pod uvjetom ako se prvo gleda gol razlika, a ako ne onda moje isprike na neznanju.
Vidi cijeli citat
Mislim da nije toliko neznanje o pravilima koliko o matematici 😅
Ako Senegal pobijedi 1-0 imaju gol razliku 4-6, to je najgore što mogu imati ako pobijede. Mi ako izgubimo 1-0 imamo gol razliku 3-5 i ispred nas su. Zato govorim da bi onda prošli s porazom od 3-2 ili možda 2-1.
Mislim da ti nisi uzeo u obzir da se nama gol razlika nužno pogoršava ako izgubimo, i vjerojatno si ostao na tome da smo na -1. Ako izgubimo smo u najboljem slučaju na -2.
Vidi cijeli citat
Sada sam vidio da su ih Francuzi dobili 3:1, a ne 3:0 kao što sam bio uvjeren.
Ljudi su 2 od 3 gola zabili u sudačkoj nadoknadi. Zaslužili su prolaz.
Nema šta sada je jasno da smo s porazom 99% vani. Možda je tako i najpoštenije.Ovisimo sami o sebi, a sa x idemo 100% dalje.