Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

123
...
153154155
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.552
danas u 18:31

PCDI je napisao/la:

nik je napisao/la:

@pcdi

kuzimo da vuces neke frustracije, ali vjerujem da nikome nije jasno zakaj nas jebes s njima...

Vidi cijeli citat
Kaeee ovo frendeee? 

Vidi cijeli citat

moguće je da ti je odmaklo tijekom iznošenja tvoje potpore neeuropskim ekipama da tvoj način predstavljanja osobnih stavova ima prostora za napredak i popravu. gubiš se u ratovanju s ostalim korisnicima, tvoj izbor, sve super.

vjerojatno je da ćeš na osnovi antagoniziranja svega i svačega možda dobiti i nogu ovdje, i to je tvoj izbor, sve pet ako ti ne smeta stalno otvarati nove profile da bi mogao opet sudjelovati na zborištu.

samo me čudi koji je onda istinski cilj, s obzirom na dužinu tvojih komentara i time posljedično uloženo vrijeme u pisanje istih. napadi i ad hominem invektive ti garantirano neće donijeti suglasnost ili podršku korisnika prema kojima su usmjereni.

ovo zborište je apsolutno nebitno, jer je portal za diskusiju o i praćenju sportskih tema u slobodnom vremenu za veliku većinu sudionika ovdje.

moj stav je nebitan, tvoj je nebitan, bilo čiji - raspravljamo, ali na koncu ćemo skoro uvijek ostati pri svojim uvjerenjima.

odaješ utisak da si toliko u temi da ona skoro pridobija egizstencijalnu važnost, što nema realističku podlogu, osim ako ne zarađuješ novac s tim ili je tvoj posao.

ovdje nećeš nitkoga preokrenuti da dijeli isto mišljenje kao ti, pogotovo ne apodističkim izjavama ... i zašto bi to bilo uopće potrebno?

nijedna od reprezentacija ne zna što se ovdje vrti, osim možda hrvatske i bosansko-hercegovačke, a i u to čisto sumnjam, imaju pametnija posla od čitanja naših komentara.

uživaj u pobjedama i uspjesima momčadi koje podržavaš, sve ostalo je bezvezno trošenje vlastite i tuđe energije.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 964
danas u 19:39

PCDI je napisao/la:

...

Neda mi se stalno ponavljati isto.

...

Vidi cijeli citat


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ako ti se ne da, ne moras, tko te sili...

mario 05
mario 05
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.09.2013.
Poruka: 424
danas u 19:52

Ako smo 3 na koga idemo

Igram Managera sa Belupom
Igram Managera sa Belupom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 2.540
danas u 20:18

cameosis je napisao/la:

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

Fantazista10 je napisao/la:

Egipat - Iran su 2 stative i ofsajd od 0,2 centimetra odvukli od "ruganja medjumrezja" kojeg btw nema niđe.

Vidi cijeli citat

Sure. Svi ovi remiji su slučajnost.

Vidi cijeli citat

mmda, iranci su namjerno pogađali stativu i planski kod gola imali vrh stopala u zaleđu. isto tako su računali da je bolje igrati neriješeno s novim zelandom nego pobijediti ga.

Vidi cijeli citat

Prijatelju.

 

Ne znam. Ne mislim takva ruganja gledat.

 

Danas ako u 60. minuti imamo remi sa Ganom i počnemo s bezveznim dodavanjima  ili ako Gana pušta Kovačića samog na udarac sa 17-18 metara, a ostale ne, gasim i ne mislim gledat te sprdnje koje me vrijedjaju. I da, izvrijedjat ću i sve naše ako se misle baviti kalkulacijama kako ih zovu. Jesmo stvarno došli do toga da nam je 3. mjesto oke i da cilj opravdava sredstvo do te razine?

Nadam se i vjerujem da naši dečki nisu dio tih kretena.

 

Apropo Alžira i Austrije. Toliko sam uvjeren u rezultat te utakmice da iz sva srca želim biti u krivu da mogu opet vjerovat u ljepotu nogometa.

Gospodin
Igram Managera sa Belupom
Igram Managera sa Belupom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 2.540
danas u 20:24

PCDI je napisao/la:

ivan77 je napisao/la:

PCDI je napisao/la:

Da sam  ja ovako napisao post, dragi nas moderator prozvao bi me rasistom, nacistom ili nečim nečistim i dobio bi ban. Već bi se nešto smislilo🙂

 Meni je  čak fora ta loša ironija i to da su malo zločest, pa nipošto ne zazivam tvoje baniranje, ali svakako zazivam na promjene da više ne bude dvostrukih mjerila. Forum nije FIFA i moderatori bi trebali prema svima postupati isto, bez dvostrukih kriterija. 

Da sam ja napisao ovako nešto kao ti, minimalno bi bilo "žuti karton zbog pisanja s " visoka"

Meni je inače  tvoj post ok, lagana provokacija ta koju si i ti svjestan da je glupost i da nema veze s zdravom logikom. 

Znamo ti, ja i svi drugi na forumu koji zaista sve ovo morate od početka kakve su se rasprave vodile na temi " kvalifikacija". Doduše tebe se ne sjećam, ali kada već pametujep, moguće da su sudjelovalo pod drugim nadimkom. 

Nikada ja nisam zazivao posebno jedan kontinent, nego zazivao ravnomjerni raspodjelu po kontinentima. Boj zemalja koje kreću u kvalifikacije na kontinentu vs broj  mjesta na SP i to je moj kriterij svega. Jer isto tako jako je Azija podbacila, isto tako je Afrika preskočila sve limite onih koji su se rugali. A izabrao si Aziju, ne Afriku,njer si mali nestašni zločko koji boli ironično podbosti.  Meni je to ok🙂

Nebitno kakvi rezultati, pokazalo se 100 puta da je proširenje bio dobar potez, da su odmah neke zemlje profitirale i polako slažu jače kolektive i kult reprezentacije kojeg ne ili bilo bez mogućnosti sudjelovanja na SP. Ali  to sam već argumentirano objašnjavao bezbroj puta. 

Primjer je Afrika, ali i dobar turnir Concacafa,  svih zemalja, pa čak i Curacao koji je uzeo bod Ekvadoru. Azija je malo manji dobar primjer, jer su eto podbacili, ali uvijek netko mora podbaciti. 

Kada su četvrtfinalu budu 2 Afrikanca, 2 južnoamerikanca, . 3 Europljana i 1 iz azijske zone (Australia ili Japan), bas me zanima ako ćeš ponovno doći pametan i pošten i napisati da se pokazalo da je očito Europa dobila previše mjesta. Nećeš sigurno, a znaš zašto? Zato jer je lošem karakteru najteže pojesti vlastito govno. 

I da još jednom objasnim. Nisam za smanjivanje i dodavanje mjesta niti jednom kontinentu, sve je po mom mišljenju sasvim u redu i svaki kontinent je dobio optimalan broj, ali ako se već mora i jednom kontinentu razglabati u tom smjeru, to je definitivno Afrika.  

To šta sam ja dan velikog natjecanja kakvi je SP od početka, a ne da gledam samo završni turnir bi nekom tko je nogometni fanatik bio pozitivan primjer, tebi je primjer za ismijavanje. 

Upravo zato i imamo potrebu replicirati jer mi je pun kurac da se od početka vrti 10 kontaktnih floskuskula koje jedan kaže, drugi ponavlja, neovisno šta sam turnir dokazuje suprotnu tezu. Mislim na floskule kao 

-48 je loše, razvodnit će se kvalitetan

- treba Europi dat pola 

- tko će gledati Curacao u 4 ujutro. 

-bit će vaterpolskih rezultata

I još puno puno tih debilnih uvijek istih ponavljajućih fraza. 

Ovo zadnje je " tko će gledati Curacao", je dobar primjer koliko su ljudi jalni prema svemu. Ne vidim da je nitko, osim mene naravno, komentirao da je na Curacao- DR Kongo bilo 65 000 ljudi i da je ovo prvenstvo najposjećenije u povijesti unatoč 48 reprezentacija. Gle čuda. 🙄

Svatko od vas ovdje napeto čeka neku najmanji sitni argument koji bi onda iskoristio i slavodobitno  i posprdno iskomentirao. Npr. "Curacao" izgubi 7-1 i krene taj debilizam floskula "jesam vam rekao", a nitko ne komentira da se isto to dogodilo Pa smo od Engleza prije 4 godine pa sada 4 godine kasnije igraju potpuno ravnopravan turnir, unatoč  2 "nezaslužena" poraza. 

E zato se volim pohvaliti da gledam SP od samog početka i uvjeravam ljude da nogomet raste na svim kontinentima i da FIFA reagira točno onako kako treba da bi u Haiti možda postao novi Maroko ili Capo Verde novi Japan itd itd..  Ne sumnjam da vi ponavljači floskula kurca ne kužite! 

Vidi cijeli citat

Po tvojoj logici ako od 14 Europljana 3 uđu u četvrfinale je katastrofa, ma da mislim da će biti i koji više. Međutim kad od 19 Azijaca i Afrikanaca uđu 3 u četvrfinale je uspjeh, ma da sumnjam da će ih uopće i toliko biti. Svaka čast.

Vidi cijeli citat
šta je ovo?bAzija i Afrika su ti 2 kontinenta.   Možeš usporediti Europu koja ima 16 mjesta i Afriku s 9. Šta je ovo spajanjem Afrike i Azije trebalo značiti? 

Neda mi se stalno ponavljati isto. U Europi postoji 3-4 reprezentacija koje su iznad svih drugih reprezentacija u Europi i svim drugim kontinentima. Izuzev tih reprezentacija, sve druge Europske reprezentacije nisu jače od Afričkih top reprezentacija.

Na kraju krajeva, koga boli kurac koliko će reprezentacija iz koje konfederacije proći. Opustite se, čemu stalno te frustracije i negativa? Loše je ovo, loše je ono, a u suštini je najgledanije svjetsko prvenstvo u povijesti, prepuno iznenađenja, s više nego dobrim sjedenjem, s novim pravilima s kojima se suzbila izležavanja i odugovlačenja, s puno više utakmica i mogućnosti da više uživamo. 

Čemu stalno te frustracije?  Znam da su termini utakmica noćni, ali ne može se stalno u Europi igrati.

Opustite se i uživajte, pohvalite Capo Verde, Haiti koji se plasirao a ne može igrati doma, igrali i trener godinama nisu bili na Haitiju, Irance koji se trgaju u neljudskim uvjetima koje je rđavi nametnuo. 

Non stop se vrti 5 floskula koje su orejadne, jedan kaže, drugi ponavlja.

SP je odlično, a tek ide najzanimljiviji dio, pogotovo ova šesnaestini finala.  Ovo je najnegativniji forum na svijetu. 

Negativa, glupe teorije zavjere, posprdno komentiranje, ironija na  vrlo retardiranih razini itd.

Ne ojte gledati SP samo da bi po svemu stali, opustite se i uživajte

 

Vidi cijeli citat

Čisto da smo jasni. 

Najveći uspjeh u povijesti Afrike je Maroko i 4. mjesto prije 4 godine. Osim toga Afrika je 3 puta bila u četvrtfinalu. Dakle situacija da Afrička ekipa prodje bar 1 nokaut utakmicu nije ni izuzetak, dogadja se skoro nikada.


U polufinalu SP-a su doslovno igrale ekipe poput :

 

Turske

Austrije

Poljska

Švedska

Hrvatska.

 

I ovo govorim iz glave i normalno da izbacujem ove "najjače".

 

Uglavnom ne. Sredina Europe je znatno bolja od vrha Afrike.

 

 

Gospodin
123
...
153154155
  • Najnovije
  • Najčitanije