Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

123
...
150151152
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.414
danas u 07:05

Update nakon grupa G, H i I

25 - broj golova između 1. i 10. minute

12 - broj autogolova

21 - broj golova od 90. minute do kraja

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.115
danas u 07:53

Dosad smo na 3 od 3 

Australija - Paragvaj

Japan - Švedska

Iran - Egipat

Noćas je prilika za 5 od 5 ako uspijemo mi i Gana te Alžir i Austrija.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
danas u 09:10

ZB10 je napisao/la:

Kapverdski Otoci na Messijevu Argentinu, jebote kakva utakmica za tu malu zemlju .. 

Vidi cijeli citat


a tek za Argentinu... 

 

otvorio im se autoput do četvrtfinala

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
danas u 09:20

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
danas u 09:31

Nizozemska - Maroko kao možda najnapetija utakmica drugog kruga će se igrati u 3 ujutro 🤪

nula bodova za mene

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.924
danas u 09:35

ian wright je napisao/la:

Nizozemska - Maroko kao možda najnapetija utakmica drugog kruga će se igrati u 3 ujutro 🤪

nula bodova za mene

Vidi cijeli citat


Također, mogli su bar u ponoć staviti

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
danas u 09:52

Katar, Saudija, Irak, Jordan, Uzbekistan

svi će završit na posljednjem mjestu skupine. Skupit će tri remija u petnaest utakmica, 3/45 mogućih bodova

 

od svih njih Irak ima neku perspektivu, ali samo ako nastave skupljati djecu imigranata po Europi. Ostali nula bodova

konkurenti im mogu biti Oman, Kuvajt, Sirija, Jemen, Emirati, Kirgistani i Tadžikistani s istom nekvalitetom i realnim ograničenjima jer su to sve uglavnom zemljice s malim brojem stanovnika i nikad neće predstavljati nogometnu kvalitetu jer jednostavno nemaju dovoljno ljudi

Sirija je na tragu Iraka, kao moguća iznimka

 

ne kažem da Azija ima previše mjesta na SP, ali zemlje koje ju zastupaju su loše i nemaju nekakvu perspektivu

dok se dočekamo konkurentnih Vijetnama, Indonezije, Kine, Indije i sličnih, to možda moj zadnji SP tamo 2050... u međuvremenu će Azijci biti najpoželjniji suparnik na ždrijebu

 

 

naravno, sve ovo se ne tiče Japana i Koreje, kao već etabliranih nogometnih zemalja

[uredio ian wright - 27. lipnja 2026. u 10:04]
Igram Managera sa Belupom
Igram Managera sa Belupom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 2.535
danas u 09:54

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

Beretkica je napisao/la:

Ma 48 ekipa je glupost, to je jasno. Totalna besmislica, a da ne pričam o ovim fantaziranjima o mogućih 64 u budućnosti.

Čak bih mogao donekle i podnijet da kažu "okej, probali smo ali nije to još to, vraćamo se na 32 nećemo više fantazirat", al ni to se neće dogodit.

 

EDIT / P.S. Remija baš i neće bit više previše, jer sad ulazimo u grupe u kojima većinom remiji ne pomažu previše. Jedino Austrija-Alžir je skroz čista utakmica za odigrat remi koji paše i jednima i drugima. 
I mi s Ganom naravno. Ali ostale četiri grupe remiji neće pasat nikome (za treće mjesto)

Vidi cijeli citat

Egipat - Iran. Kladionice stavljaju oko 2.5 na remi s tendencijom pada. Egiptu bi bilo pametnije da se ne zafrkavaju jer Belgija može i dalje biti prva s 5 bodova, ali mislim da će ljubav ipak presuditi ( s napomenom da ljubavi u politici medju njih dvoje nema, ali ovo je nogomet) jer Iranu je najvjerojatnije dosta ta 3 boda s lošim gol razlikom.

 

Alžir - Austrija je koeficijent 2 na remi. Legende. To će biti zadnja utakmica grupne faze i ako se bude znalo 100 posto da bod vodi dalje obadvoje, ovaj koeficijent 2 je mega poklon.

Vidi cijeli citat

Šteta da su maksimalno otežali kladjenje izvana. Dalo se dobru lovu uzet zadnje kolo.

 

Ajmo danas Alžir. Navijam za to da nitko ne pukne po golu uopće.

[uredio Igram Managera sa Belupom - 27. lipnja 2026. u 09:54]
Gospodin
AlSmoPogodili
AlSmoPogodili
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.03.2026.
Poruka: 63
danas u 10:13

Meni su najveci minus, makar je logično, termini za nas čangrizave europljane.

Ne pamtim takve termine još od US and A 1994 (ajmo reć moje prvo prvenstvo), Japan i Koreja su imali fine jutarnje/prijepodnevne termine, Brazil čini mi se da se dosta prilagođavalo europskoj publici.

A tad se moglo i ostat budan do 6 ujutro, a ni s dizanjem nije bilo problema.

Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.391
danas u 10:17

ian wright je napisao/la:

Katar, Saudija, Irak, Jordan, Uzbekistan

svi će završit na posljednjem mjestu skupine. Skupit će tri remija u petnaest utakmica, 3/45 mogućih bodova

 

od svih njih Irak ima neku perspektivu, ali samo ako nastave skupljati djecu imigranata po Europi. Ostali nula bodova

konkurenti im mogu biti Oman, Kuvajt, Sirija, Jemen, Emirati, Kirgistani i Tadžikistani s istom nekvalitetom i realnim ograničenjima jer su to sve uglavnom zemljice s malim brojem stanovnika i nikad neće predstavljati nogometnu kvalitetu jer jednostavno nemaju dovoljno ljudi

Sirija je na tragu Iraka, kao moguća iznimka

 

ne kažem da Azija ima previše mjesta na SP, ali zemlje koje ju zastupaju su loše i nemaju nekakvu perspektivu

dok se dočekamo konkurentnih Vijetnama, Indonezije, Kine, Indije i sličnih, to možda moj zadnji SP tamo 2050... u međuvremenu će Azijci biti najpoželjniji suparnik na ždrijebu

 

 

naravno, sve ovo se ne tiče Japana i Koreje, kao već etabliranih nogometnih zemalja

Vidi cijeli citat


Naravno da ima previše mjesta, Afrika 10 a oni 9, lol, sve ne bi li se uguralo naftaše + možda ubolo neko od ovih mnogoljudnih tržišta.

227398
123
...
150151152
  • Najnovije
  • Najčitanije