Poruka: 15.447
19. svibnja 2017. u 14:55
a dobro, koji kurac mu se može prebaciti za današnji meč?
realno, odigrao je sasvim dobar meč.

što se tu puno može učiniti kad isner ovako servira kao u dva seta koji su otišli u TB?
isner ga nijednom nije brejknuo i meč je stao u par poena, frustrirajuće, ali tenis je takav.

Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.272
19. svibnja 2017. u 14:57
12 četvrtfinala na Masters seriji, samo dva prolaska dalje. Od ta dva prolaza jedan je predaja Ćorića. Daleko od toga da Isner ne može igrati dobro na zemlji; uostalom otjerao je Nadala u pet setova na RG-u i pobijedio Federera u Švicarskoj u Davis Cupu i kada ga ide servis ne možeš puno napraviti, ali opet još jedan podbačaj.

Statistički, poprilična katastrofa.
Pristupio: 08.11.2012.
Poruka: 2.425
19. svibnja 2017. u 14:58
db je napisao/la:

Vidi cijeli citat

shvati da ima ljudi kojima forum dođe kao fast food. nahrane se i odu....
db
db
19. svibnja 2017. u 15:10
Tudum87 je napisao/la:

shvaćam, al valja napomenuti.
čilić stvarno ima mečeva za wtf, al ovaj nije bio takav.
isner u 2 seta koja je dobio jednostavno nije pružio priliku za praktički ništa.

teniosac
teniosac
19. svibnja 2017. u 15:17
Zverev ima prvi set protiv Raonića..baš bi htio gledati tog klinca u finalu..
danchy
danchy
19. svibnja 2017. u 15:28

Ciluc je u oba tie breaka izgubio 4 vlastita servisa! Kakve tu veze ima Isnerovo serviranje. U oba TB je uzeo barem jedan mini break, ali sto mu to vrijedi kad je nesposoban u vatnim trenucima ubaciti prvi servis, odnosno pogoditi iole posteni udarac. Kod 5-4 u trecem je imao 0-30 i par drugih servisa, ali nije uzeo niti jedan poen nakon toga.

Daleko je ovo bilo od kvalitetnog nastupa...
Zinedine_Zidane
Pristupio: 17.06.2011.
Poruka: 3.338
19. svibnja 2017. u 15:36
X na Danchyev post. Isner je prvi set servirao fantastično, a opet je mogao dobit taj tie break da nije mamlaz. Druga dva seta je definitivno bilo dosta prilika.

Mentalni patuljak nije ni svjestan da treba iskoristit svaki drugi servis, ali ne divljanjem, nego igrom. Gdje će vražji Isner, pogotovo nakon 2 sata igre u 3. setu s njim držat izmjenu?

Mene samo smeta još jedna stvar, a to je ovo glupo pravilo s ponavljanjem poena i prvim servisom. 40-30 za Isnera kod 6-5 za Čilić glupača vikne aut pa se ispravi usred poena za koji vjerujem da bi Čilić dobio. Umjesto 40 oba i pritiska na break, možda ne bi ni došlo do tie breaka.

Mislim nije to izgovor, pogotovo kad glupan u tie breaku promaši čisti smash i onda zajebe odma i drugi servis poen za 1-4. Vadit se protiv Isnera u toj situaciji i nije baš lako.
[uredio Zinedine_Zidane - 19. svibnja 2017. u 15:38]