Pristupio: 17.06.2011.
Poruka: 3.336
18. studenog 2016. u 23:10
Čilkan je svoje napravio. Sad se fino malo odmorit i pripremit za Davis Cup.

New career high je tu, solidno 6. mjesto i odlična zaliha bodova za prvih par mjeseci iduće godine.
18. studenog 2016. u 23:12

Bravo, Marine! Barem nešto nakon očajnog turnira.

Od ovog trenutka imamo šestog igrača svijeta

Kei mi je najveće iznenađenje, a Marin najveće razočaranje turnira. A dobro, što je, tu je.

Jel zna netko koliko je najviše trebalo nekome da dođe do prve pobjede na završnom turniru? Marinu je trebalo čak šest mečeva.

Ukratko - loša igra u prvom setu, ali valjda duplo lošiji Kei u iduća dva (ono u drugom je bilo horror). I trebalo je Marinu sedam setova da počne servirat kako treba.

Growing up means choosing how you're gonna live your life.
18. studenog 2016. u 23:26
Prestrogi ste prema Marinu. Rezultatski izgledaju loše dva prva meča ali protiv Wawrinke je vrlo lako moglo biti i
2-0 za Čilića, odlučile su 2-3 loptice. Protiv Andya je bilo gušće negoli rezultat pokazuje, pogotovo prvi set.

Sa obzirom na podlogu koja uopće ne odgovara Marinu nije to sve skupa bilo ni loše.