Dokazano ovisan
Pristupio: 27.07.2010.
Poruka: 15.447
30. listopada 2015. u 20:13
servis ubojica, ako ne prođe prvi fino drugi diže gore, dobar u polju, napada na svaku priliku, prihvatljiv broj neprisiljenih greški, ma bombona igra od marina za sada!

teniosac
teniosac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.02.2013.
Poruka: 3.042
30. listopada 2015. u 20:14
šteta za doktora što je izgubio,ali barem Marin igra ko zvijer protiv Nadala..
30. listopada 2015. u 20:54
fino se igra, jebiga, marina koštala ona igra koju je odigrao na način kako samo on zna, doslovno ju je poklonio nadalu!
db
db
30. listopada 2015. u 20:59
gotovo je ovo, klasična priča, sve fantastično i opet se srušio kao kula od karata, ni sjenka od igre iz prvog seta i prve polovice drugog. slabi servisi, hrpa neprisiljenih, poklonjenih poena, mlitavi govor tijela, a još se i rafa podignuo.
piši propalo!

ulazi u treći set, servira i ide niz: promašeni zicer na mreži + dvostruka servis pogreška + lopta bačena u aut = 0:40
[uredio db - 30. listopada 2015. u 21:02]
africa_23
africa_23
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 3.258
30. listopada 2015. u 21:34
Kod Marina mi je uvijek super što iako znam što slijedi. Uvijek se iznova iznenadim.
– Znate da je meni najdraži Branko Ivanković, ali najbolji trener za Dinamo je Kruno. Ta energija, zanos, studioznost, priprema, praćenje nogometne evolucije... On je najbolje rješenje. -
Kvrga
Kvrga
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 3.120
Ovako izgubit može samo Marin.
Nadal u poluveteranskom modu, pokupio ponuđeno.
30. listopada 2015. u 21:47
Klasicni vintage Cilic. Pocne odlicno digra vanzemaljski prvi set i onda se ukaki.
Gee La Veee !
Pristupio: 07.02.2010.
Poruka: 3.361
30. listopada 2015. u 21:51
Tužan poraz.. 6-4 2-0, strašna igra, imao ga u šaci, i sve sam bacio. Kakva prilika.