Jana Fett pobijedila u prvom kolu kvalifikacija Panovu(133)  7:5, 6:4

dotakla si dno zivota!
Pristupio: 08.12.2015.
Poruka: 1.593
02. siječnja 2016. u 05:56
dogurala Jana prvi set do 6-6 al poslje nije mogla vise od toga ... poraz u dva prilicno izjednacena seta... nastavit radit mozda uskoru bude jos blize pobjedi protiv ovog nivoa protivnice sa kakvima ipak realno dosad nije igrala puno
02. siječnja 2016. u 11:43
drugi set je bio jednosmjeran budimo realni, razlika je nazalost jos poprilicna izmefju fete sira i ranga tenisacica aka gasparyan

feta sira nek se okrene challengerima (50,75,100...) a ne pokusavanju prolaska kvalifikacija po WTA turnirima jer ne bu daleko dospjela
samo puno i kvalitetno trenirati, pisati krv i znoj
Viktor 05
Viktor 05
Poruka: 238
02. siječnja 2016. u 12:40
Jana je na ovom turniru pokazala da je zasluženo u prvih 150 igračica svijeta i da se može nadati prolasku u glavni ždrijeb na AO.Dobila je novih 13 bodova, nešto novaca i pobjedu nad bolje rangiranom igračicom.

Gasparyan je starija, iskusnija i u ovom trenutku bolja(59. ) i ona ima direktan plasman na AO.
 Povremeni susreti s takvim(nešto jačim) protivinicama daju Jani  priliku da uči da bi mogla pobjeđivati protivnice van TOP-100 koje će joj biti na putu do glavnog ždrijeba na najvećim turnirima.

Što se tiče bodova, slažem se da treba  baciti težište  na challengere kako bi se približila ka TOP-100 i direktnom plasmanu na najveće turnire.