ATP- turniri 250 i 500

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2009.
Poruka: 783
20. srpnja 2014. u 23:41
bravo doktore! Ajmo sad zavrsit to!
Dar
Dar
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2013.
Poruka: 7.317
20. srpnja 2014. u 23:44
Ono što je propustio u prvomu nizu (dvije vezane prilike za obrat), Karlović nadoknadio u drugomu.

Sada je 1:1 u setovima, a i servis bolje funkcionira.

Malo čudno zvuči da to spominjem nakon 24 asa, ali u prvomu setu nije to izgledalo kako bi trebalo izgledati.

Tomić jest umoran, ali i dalje opasan jer lako uspava njegov gard i to može biti opasno.



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2009.
Poruka: 783
21. srpnja 2014. u 00:09
mStvarno mora bit hebeno frustrirajuce igrat protiv ovakvog servisa...ja bi predao odmah hehe
[uredio pjescana92 - 21. srpnja 2014. u 00:09]
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
21. srpnja 2014. u 00:18
Kakav promašaj Tomića na meč loptu, ajmo Karlo, nedaj ovo.

EDIT: Na žalost poraz na kraju. Kako se meč približavao kraju (tb-u) tako je Tomić sve bolje čitao servise i na kraju to naplatio u tb-u. Svejedno velike čestitke Doktoru na dva finala u dva tjedna.
[uredio Mr. Pennypacker - 21. srpnja 2014. u 00:28]
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.627
21. srpnja 2014. u 00:27
Steta.

Svaka cast Ivo!
matcky96
matcky96
Mali dioničar
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 5.596
21. srpnja 2014. u 00:30
Tomić iritantan da ne može biti iritantniji!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.02.2010.
Poruka: 3.361
21. srpnja 2014. u 00:31
Za mene je ovaj Tomić ozbiljan kandidat za No.1 .. kao najodvratniji lik na Touru.
Dar
Dar
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2013.
Poruka: 7.317
21. srpnja 2014. u 00:32
Zaslužena Tomićeva pobjeda.

A Ivo čak ni servis nije izgubio i ubacio je 39 asova (ukupno 98 u četiri nastupa).

No Berni je dočekao svoju šansu, u obje 13. igre poveo s nedostižnih 4:2.

Iako valja biti iskren i reći da je posao trebao završiti oduzimanjem Karlovićeva servisa u 12. igri odlučujućega seta.

Propustio je dvije meč-lopte, a drugu bacio u bunar nakon katastrofalnoga smeša.

No nije posustao i na kraju se radovao završivši u ležećemu položaju.


zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.185
21. srpnja 2014. u 09:14
Šteta, ali dva sjajna tjedna Doktora 
Dar
Dar
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2013.
Poruka: 7.317
21. srpnja 2014. u 10:06
Bandera oduzeo servis Tomiku u drugomu setu, ali su ga koštale dvije neiskorištene prilike za obrat u prvomu setu.
Ono što mora smanjiti jesu izlasci na mrežu u trenucima kada je u očitomu zaostatku. Gubi u 13. igri i forsira izlaske nakon oba servisa. Jasno, tu su taktiku trener Popović i Karlović odabrali zbog štednje energije, ali ne može se od prvoga do posljednjega poena igrati isto. Tomić je cijeli susret pokušavao pogoditi stranu na koju će Karlović servirati i nije se proslavio. No u presudnim mu se trenucima poklopilo i osvojio je važne poene. Kao i Južniju onomad u Zagrebu. Bio je nadigran, ali je stalno pokušavao pogoditi stranu na koju će pasti Karlovićev servis i uspio kada je to bilo najpotrebnije. Da je Karlović ostao na osnovnoj liniji i probao forhendom riješiti stvar, drugu bismo pjesmu danas pjevali.
  • Najnovije
  • Najčitanije