ATP- turniri 250 i 500

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.182
21. srpnja 2014. u 11:52
Stream za Gstaad?
teletabis89
teletabis89
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.05.2013.
Poruka: 1.453
africa_23
africa_23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 3.258
21. srpnja 2014. u 13:25
Povratak velikog Lava Troickog u stilu.

Troicki (WC), 847. igrač svijeta, pokazao je Dominicu Thiemu u prvom kolu Gstaada tko je prije dvije godine bio u TOP 20, a tko je po Istri igrao Futurese.

7-6, 6-4. Svaka čast. Puno mu je značilo


– Znate da je meni najdraži Branko Ivanković, ali najbolji trener za Dinamo je Kruno. Ta energija, zanos, studioznost, priprema, praćenje nogometne evolucije... On je najbolje rješenje. -
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.594
21. srpnja 2014. u 14:24
Bravo za Mayera jučer, odigrao je strašan turnir. Ferrer je neprepoznatljiv ove godine i uz ovakvu igru ne vjerujem da može do završnog Mastersa. Vrijeme je za neka nova lica: Dimitrov, Raonić, Čilić...
Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2014.
Poruka: 1.737
21. srpnja 2014. u 20:53
africa_23 je napisao/la:
Povratak velikog Lava Troickog u stilu.

Troicki (WC), 847. igrač svijeta, pokazao je Dominicu Thiemu u prvom kolu Gstaada tko je prije dvije godine bio u TOP 20, a tko je po Istri igrao Futurese.

7-6, 6-4. Svaka čast. Puno mu je značilo


Vidi cijeli citat


Thiem je još i lani igrao Istarsku rivijeru
matcky96
matcky96
Mali dioničar
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 5.596
21. srpnja 2014. u 22:15
Off.

Jesam li ja jedini koji je primijetio da je donedavno na svim stranicama pisalo da je Borna iz Splita, a ne iz Zagreba?
herrOttoFlick
herrOttoFlick
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 2.634
21. srpnja 2014. u 22:24
trebalo bi pisat da je Bosanac 

mislim korijeni su mu sigurno iz Bosne....Ćorić je bosansko prezime, a i živi na Savici

dalje ne trebam pričat :d
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
22. srpnja 2014. u 22:21
nego...
sinoć kvalifikacije Atlante igraju De Bakker i S. Diez... 7:6 0:2 i predaja De Bakkera... ali on u turnir upada kao Lucky Loser i ide opet na Dieza.... hahhahaha, sumnjivo previše 
naravno danas je De Bakker dobio u 2 lagana seta...
[uredio baseggio - 22. srpnja 2014. u 22:23]
dm180
dm180
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.06.2014.
Poruka: 754
23. srpnja 2014. u 08:26
baseggio je napisao/la:
nego...
sinoć kvalifikacije Atlante igraju De Bakker i S. Diez... 7:6 0:2 i predaja De Bakkera... ali on u turnir upada kao Lucky Loser i ide opet na Dieza.... hahhahaha, sumnjivo previše 
naravno danas je De Bakker dobio u 2 lagana seta...
Vidi cijeli citat



Razlogp redaje "kneck injury"-bit će da je to nešto između knee i neck.
Ma čovjek je znao da će dobiti mjesto u drawu kao LL i predao meč jer mu se nije umaralo. Bilo je 7-6 a u drugom gubio 0-2,znači vjeorjatno bi se u treći išlo.

Al presmiješno i pretragično šta rade igrači ovih dana.
savršeni marginalac
savršeni marginalac
Mali dioničar
Pristupio: 28.01.2011.
Poruka: 7.261
23. srpnja 2014. u 10:09

A  kada petkom igraju četvrtfinala challengera i pogotovo futersa i onda u subotu kvalifikacije ATP-a. I naravno meč u petak se redovito gubi.

[uredio savršeni marginalac - 23. srpnja 2014. u 10:27]
Make Arsenal Great Again