ATP- turniri 250 i 500

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.182
23. srpnja 2014. u 11:52
Fin mec Monaca i GGL, izgleda da ide u treci set.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.182
25. srpnja 2014. u 10:51
Eh pilane s ovim streamovima, danas konacno SK prenosi Atlantu i Gstaad.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.182
26. srpnja 2014. u 14:49
Oce stati vise kisa?
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.182
27. srpnja 2014. u 12:33
Sjajan je Andujar ovaj tjedan, mogao bi lako uzeti titulu.
Dar
Dar
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2013.
Poruka: 7.315
28. srpnja 2014. u 09:50
Dr. Bandera slobodan u 1. kolu Washingtona jer je 9. nositelj.

Potom slijede Dančević ili Paire, a zatim su mogući suparnici Iznerčić (5. nositelj) i Raonić (2. nositelj).

Nemoguća misija, ali naš se junak sigurno ne će predati.

Inače, sinoćnji gubitnik Dudica nastupa na četvrtomu uzastopnomu turniru, a pozivnicu je dobio Tomáš koji je, jasno, prvi nositelj.

http://www.atpworldtour.com/share/event-draws.aspx?year=2014&eventid=418&draw=ms

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.07.2014.
Poruka: 151
28. srpnja 2014. u 11:00
Zasto Marin ne igra u Wahingtonu?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2012.
Poruka: 2.425
28. srpnja 2014. u 11:03
seko777 je napisao/la:
Zasto Marin ne igra u Wahingtonu?
Vidi cijeli citat

a zašto bi igrao?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2014.
Poruka: 1.737
28. srpnja 2014. u 11:09
seko777 je napisao/la:
Zasto Marin ne igra u Wahingtonu?

Vidi cijeli citat


Odabrao je Umag kao pravi patriot
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.07.2014.
Poruka: 151
28. srpnja 2014. u 12:19

Tudum87 je napisao/la:
seko777 je napisao/la:
Zasto Marin ne igra u Wahingtonu?
Vidi cijeli citat

a zašto bi igrao?

Vidi cijeli citat


a mislio sam posto nema bodove za branit,a ipak je turnir serije 500...dosta bi bodova nakupio,nema sta za izgubit 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2014.
Poruka: 1.737
28. srpnja 2014. u 13:05
Pa čovjek je još jučer igrao u Umagu, zar misliš da je moguće da već sutra (kvalitetno) odigra na američkom betonu Nema potrebe za forsiranjem.

-Da nije riječ o Umagu, mislim da se ne bih vraćao na zemlju. Zemlja mi je najslabija i najzahtjevnija podloga. Ima puno drugih turnira, ali ovo je ipak domaći turnir i teško ga je propustiti.
[uredio ivomir - 28. srpnja 2014. u 13:09]
  • Najnovije
  • Najčitanije