ATP- turniri 250 i 500

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2012.
Poruka: 2.425
30. srpnja 2014. u 18:14
tifos11 je napisao/la:
Sta se sad dogada ?
Vidi cijeli citat

izgleda niš od tenisa, skijanje je nekak prirodnije za to mjesto.
tifos11
tifos11
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 19.08.2013.
Poruka: 52
30. srpnja 2014. u 19:30
Odgodeni ostali danasnji mecevi za sutra...
Dar
Dar
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2013.
Poruka: 7.315
31. srpnja 2014. u 08:33
Iznerčić nakon osvajanja turnira posrnuo već u 1. kolu. Zabio je čak 29 asova, ali izgleda da je u presudnim trenucima ispalio ćorak. No Bandera se ne treba previše veseliti jer je Johnson odradio posao odlično, nije Iznerčiću dopustio nijednu priliku za obrat i usto je ubacio 11 asova. Bit će tu povuci-potegni, čeka našega majstora težak zadatak. Početak je u 22:00, a igra se na središnjemu terenu. Poslije ovoga dvojca sastaju se Hewitt i Raonić.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.182
31. srpnja 2014. u 09:57
Johnson bi sigurno trebao biti lakši izazov od Isnera.
tifos11
tifos11
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 19.08.2013.
Poruka: 52
31. srpnja 2014. u 13:00
Jeli ko gleda mec andujar:lorenzi ...
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.182
31. srpnja 2014. u 13:09
Fino Goffin igra, mogao bi izbaciti Kohlija.
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.593
31. srpnja 2014. u 14:28
zrinkec je napisao/la:
Fino Goffin igra, mogao bi izbaciti Kohlija.
Vidi cijeli citat

Kohly je teža prevara od tenisača, a Goffin osvojio tri turnira zaredom. Lijep skalp za njega...
Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.593
31. srpnja 2014. u 14:28
Nekima dopizdilo čekat vidim, pa Riba predao, a Andujar izašao reda radi 
Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.02.2010.
Poruka: 3.361
31. srpnja 2014. u 21:31
Goffin nakon poraza u Wimbledonu v. Murraya, nanizao 18 pobjeda, bez izgubljenog seta ( ! ), uzevši 3 titule na putu ka četvrtoj.
Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.829
31. srpnja 2014. u 22:22
Inače,nitko nije napisao da se Dodig vratio igri.Prošao 1.kolo parova u Washingtonu

Dodig/Melo (Hrvatska/Brazil) – Bopanna/Qureshi (Indija/Pakistan) 4-6, 7-6(8), 10-8 

 
[uredio Maligan82 - 31. srpnja 2014. u 22:24]
Felix, qui semper vitae bene computat usum