ATP- turniri 250 i 500

Dar
Dar
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2013.
Poruka: 7.315
31. srpnja 2014. u 23:22
Karlović u 13. igri drugoga seta dva puta riskirao nakon drugoga servisa. Prvi je put ubacio as, drugi put pogodio mrežu.
Taj poen bio je dovoljan da Johnson stekne nenadoknadivu prednost i izjednači na 1:1 setovima.
Dar
Dar
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2013.
Poruka: 7.315
01. kolovoza 2014. u 00:13
Karloviću, idi dovraga! Dvije meč-lopte imaš (6:4 u 13. igri), serviraš i onda uprskaš na mreži. Potom pri 7:7 napraviš dvostruku i daruješ Johnsonu priliku koju on ne propušta. Zbilja si se obrukao!
africa_23
africa_23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 3.258
01. kolovoza 2014. u 00:13
Kako doktor loše TB odigrao.  Choke u razini Čilića. Prvi servis nije mogao pogoditi cijeli TB, ovaj mu se nudio s poklonima, a nije mogao ništa Ivo. Šlag na tortu je dupla na 7-7.

Šteta stvarno
– Znate da je meni najdraži Branko Ivanković, ali najbolji trener za Dinamo je Kruno. Ta energija, zanos, studioznost, priprema, praćenje nogometne evolucije... On je najbolje rješenje. -
Dar
Dar
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2013.
Poruka: 7.315
01. kolovoza 2014. u 00:26
Pogodio je dosta servisa u 13. igri, ali je zakazao kada je bilo najpotrebnije. Pri 6:4 odabrao kik-servis i promašio. Nakon sporoga drugoga (102 mph) i izlaska na mrežu, od čega ne odustaje, promašio. Pri 7:7 opet neuspješan kik-servis i onda drugi u mrežu. Desetomu igraču u nizu oduzeo je servis i to je doista za svaku pohvalu. No ponovio je pogrješke iz susreta s Hewittom i sada se bez stresa može pripremati za dva mastersa. Dobro, teško bi svladao Raonića, ali ovaj je poraz morao izbjeći.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.12.2013.
Poruka: 5.465
01. kolovoza 2014. u 00:54
Kolko aseva je zabio?
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.182
01. kolovoza 2014. u 01:31
Raonić pomeo Lleytona u TB.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.182
01. kolovoza 2014. u 12:49
Thiem je opet vrhunski, gust ga je gledati.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.182
01. kolovoza 2014. u 15:01
Goffin ako fizicki izdrzi mogao bi lako uzeti turnir i ovaj tjedan.
Dar
Dar
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2013.
Poruka: 7.315
02. kolovoza 2014. u 00:00
Karloviću, jesi li gledao kako je Raonić odradio posao s Johnsonom?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2012.
Poruka: 2.425
02. kolovoza 2014. u 08:53
Dar je napisao/la:
Karloviću, jesi li gledao kako je Raonić odradio posao s Johnsonom?
Vidi cijeli citat

da ziher pa tebe ivo čita. hahaha koja bolest
  • Najnovije
  • Najčitanije