ATP- turniri 250 i 500

Dropshot
Dropshot
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2013.
Poruka: 3.274
27. rujna 2014. u 13:29
Svaki turnir ima svoje padobrance. Ovaj je dobio MDWC, ali opet. U Zagrebu je igrao kvale Mitak koji ni na zagrijavanju nije mogao izdržati rally s Cecchinatom, u Umagu Wallterscheid- Tukić i Čagalj koji su otprilike ista stvar...
[uredio Dropshot - 27. rujna 2014. u 13:30]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.08.2012.
Poruka: 5.680
27. rujna 2014. u 13:31
Tudum87 je napisao/la:
Al prvo kolo protivnik  da odradim 2 mj. priprema dobio bi ga...
Vidi cijeli citat


u pisanju gluposti po forumu bi ga dobio i bez priprema
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2007.
Poruka: 1.661
27. rujna 2014. u 13:35
dobar ždrijeb za čilkana..mogao bi daleko opet...
makar do murraya koji je danas bio jako slab protiv monaca no ipak ga 
je dobio iako je monaco imao dobre šanse u drugom setu...


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2012.
Poruka: 2.425
27. rujna 2014. u 13:37
Luka_Real je napisao/la:
Tudum87 je napisao/la:
Al prvo kolo protivnik  da odradim 2 mj. priprema dobio bi ga...
Vidi cijeli citat


u pisanju gluposti po forumu bi ga dobio i bez priprema
Vidi cijeli citat

a ti bi osvojio grand slam
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.583
27. rujna 2014. u 13:43
Murray će biti jedan od prvih mečeva ključnih za osiguravanje WTF-a. Sreća je što Marin ima lijepu zalihu bodova pred 9., ali svejedno nema opuštanja. Sretno care!
Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
mantejic
mantejic
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.05.2009.
Poruka: 1.060
27. rujna 2014. u 13:54
danchy je napisao/la:
Murray će biti jedan od prvih mečeva ključnih za osiguravanje WTF-a. Sreća je što Marin ima lijepu zalihu bodova pred 9., ali svejedno nema opuštanja. Sretno care!
Vidi cijeli citat


Već je 99,9 posto unutra,na WTF idu 7 najboljih i 1 osvajač GS-a ako nije u 8,jedino može ispasti ako Wawrinka i on budu ispod 7 mjesta a za to su šanse minimalne,tj i ne postoje 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
27. rujna 2014. u 13:57
kakve veze ima marinova zaliha bodova pred 9? jedino da ispadne iz prvih 20 ne bi išao na završni masters.
[uredio leonard cohen - 27. rujna 2014. u 13:58]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2013.
Poruka: 2.620
27. rujna 2014. u 15:24
ja ne vidim kojim sredstvima će rafa zaustavit doktora ivu
samo da ne zabije preko četrdesetak aseva, jer tad redovito gubi,i to je to. 

murray dobija čilića, nažalost. neće andyju izvisit masters
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.583
27. rujna 2014. u 17:34
leonard cohen je napisao/la:
kakve veze ima marinova zaliha bodova pred 9? jedino da ispadne iz prvih 20 ne bi išao na završni masters.
Vidi cijeli citat

Da, tako je. Ispričavam se
Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.724
27. rujna 2014. u 18:50
Julien sutra igra svoje deseto atp finale. Trenutačno je na 0-9.

Neka čovjek napokon osvoji pa da vidimo reakciju.