Pristupio: 19.06.2006.
Poruka: 508
21. ožujka 2008. u 11:20
Bravo za Jelenu!Clap

Bit ce to opet lijepi skok na rang listi! Veceras igra protiv kanadjanke Dubois koja je 103. tenisacica svijeta-nadam se novoj pobjedi, jer je ove sezone Jelena pobjedjivala i bolje rangirane tenisacice od kanadjanke.

P.S. Mislim da je malo pretenciozno govoriti kako ce do kraja godine biti medju 50 na svijetu, ali, ako se poklope neki dobri rezultati, mogla bi u krajnjem slucaju uci medju 100 najboljih, sto joj od srca zelim.
Sretno našima!!!
Pristupio: 14.01.2004.
Poruka: 838
21. ožujka 2008. u 14:08
davie je napisao/la:

Evo opet malo price o Jeleni Pandzic, koja je ponovno prosla kvalifikacije jednog challengera (ovoga puta to je Redding-25 000 $) i onda je u prvom kolu prebila kineskinju Zhang (138. na svijetu) sa 6:2 6:1. Slijedeca je Afinogenova koja je takodjer prosla kvalifikacije...dobra prilika za novi dobar rezultat za Jelenu

Vidi cijeli citat

Au, kakav je to 25K turnir gdje Jelena mora igrati kvale, ja sam mislio da je ona vec na razini 50,75K... Nema veze, sve cestitke i samo naprijed, lijepo je pratiti nekog tenisaca/tenisacicu kako kako se penje na listi.
Pristupio: 30.12.2007.
Poruka: 73
26. ožujka 2008. u 15:03
jel ima ko inf. sto je s pandzickom? Naime, nema je na ovotjednom turniru za kojeg je uredno prijavljena, pa mi, obzirom na onakav poraz od Dubois 6:0 6:1, pada na pamet da bi mogla bit u pitanju neka ozljeda... Nadam se da nisam u pravu Stern%20Smile .
Glede Karoline, nakon ovolike pauze, treba se veselit i osvojenom setu. Samo naprijed K. Thumbs%20Up
Poruka: 2.204
27. ožujka 2008. u 11:34
mister_forhend je napisao/la:

Priprema se za nastupe u europi, sljedeći tjedan igra challenger u Grčkoj.
02. travnja 2008. u 20:34
Ana Vrljić je prošli tjedan izgubila finale ITF-a u Velikoj Britaniji, a ovaj tjedan igra u Njemačkoj i u 1. kolu je izbacila 3. nositeljicu. Clap

Jelena je igrala u Grčkoj i izgubila u 1. kolu.

05. travnja 2008. u 19:52
Vrljić opet u finalu! Clap
Poruka: 73
06. travnja 2008. u 19:02
Bravo Karolina!! Clap Pobjeda nakon godinu dana... Sretno protiv Ditty Thumbs%20Up
06. travnja 2008. u 19:56