Euroliga i Len kup 2008/2009
Jadran nadigrao Primorje i izborio finale protiv Mladosti
Braća Martin i Valent Sinković zlatni u Plovdivu
Sinkovići nakon kvalifikacija u Plovdivu: 'Ušli smo direktno u polufinale, idemo se pokazati u boljem svjetlu'
Sinkovići spremni za novi ispit: Plovdiv donosi priliku za popravak rezultata iz Seville
- Najnovije
- Najčitanije


Mladost razbila Jadran u završnici i približila se naslovu prvaka
6 dana•HVL

Mirela Kardašević osvojila tri medalje i postavila svjetski rekord na Svjetskom prvenstvu u ronjenju na dah
11 dana•Vodeni sportovi

Braća Martin i Valent Sinković zlatni u Plovdivu
12 dana•Veslanje

Braća Sinković nastavili put prema medalji u Plovdivu
13 dana•Veslanje

Mladost napravila prvi korak prema naslovu prvaka Hrvatske
13 dana•HVL

Sinkovići nakon kvalifikacija u Plovdivu: 'Ušli smo direktno u polufinale, idemo se pokazati u boljem svjetlu'
14 dana•Veslanje

Sinkovići spremni za novi ispit: Plovdiv donosi priliku za popravak rezultata iz Seville
17 dana•Veslanje

UŽIVO: Novi Zeland - Belgija 0:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
1 sat•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Francuska 1:4 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
9 sati•Nogomet

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
17 sati•Nogomet

UŽIVO: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
1 sat•Nogomet

KRONOLOGIJA: Urugvaj - Španjolska 0:1 (Svjetsko prvenstvom skupina H)
4 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Senegal - Irak 5:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
9 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•Nogomet

Nova prognoza za prolazak Hrvatske u nokaut fazu, remi s Ganom zadovoljava
18 sati•Nogomet
kakvi sad alibiji? zasluzen poraz, to je valjda svima jasno. smijesno mi je kad se bilo kakav komentar poslije utakmice shvaca kao alibi, a izgubis od bolje ekipe. nebi da su morali dobit. najbolje da se sad svi postrojimo, i da ih pljuvamo dok prolaze pokraj nas, jer eto nisu izgubili 9:8 nego 9:6. izgubili su i gotovo. ne vidim u cemu je problem, osim u tome da si valjda izgubio na kladionici pa sad prosipas zuc...








