Poruka: 1
25. lipnja 2019. u 22:09

Bojdo je napisao/la:

narada108 je napisao/la:

mislim da je posebno nakon ozljeda Macana i Bukica prioritet bio dati novijim i mladim igracima mogucnost igranja, eto Marcelic, Milos, Basic i Benic su dobili minute, Loren se je vratio. ok po meni, Srbi naravno maksimalno da ne daj Boze upisu poraz

Vidi cijeli citat

Srbi kad pobjede to je maksimalno i fanatično, Hrvati kad izgube to je opusteno.

Ajde što se kurčite, igrali ste doma i pobjedili oba puta s golom prednosti. srećom više nema onih epizoda od prije par godina, kada su naši bili potopljeni već u prvoj četvrtini, pa se dalje samo povećavala razlika. a nije ni tad kvaliteta bila upitna, već prije glava. jer smo gubili 11-4 dakle dvocifreno, što nije realan prikaz kvalitete, stoga s ova dva poraza možemo biti zadovoljni jer smo izgubili tijesno, i napravili pomak prema naprijed, i realno smo uz Srbiju najkvalitetnija reprezentacija. naš vaterpolo već godinama je u uzlaznoj putanji, klupski vaterpolo je jači od srpskog, tako da nemamo razloga za paniku. izgubit dva tijesna meča protiv Srbije u Srbiji, nije nikakva tragedija. dapače samo pokazatelj da moramo još radit na sebi, da bi ih mogli pobjedit i u gostima, kao što smo ih nedavno pobjedili kod kuće s 3 razlike. dakle više nego oni nas u dvije tekme.

pa Hrvati i izgube zbog opuštenosti, finale SP u nogometu smo ispušili zbog opuštenosti, mi smo takvi nonšalantni kad je bitno. dok ste vi kada igrate protiv nas sve samo ne nonšalantni, toliko se napalite da Dušan Mandić zabije šraubuku s skoro 10 metara, sve se bojim kako bi je zabio talijanima mađarima ili australcima, tu se najbolje vidi motiv više takvi potezi pokazuju koliko ste napaljeni protiv nas, a ti sada tu prodavaj sarkazam i ironiju koliko hoćeš.

Razlog je taj, da je pobednik osvojio vizu za OI

Opušteno će biti na SP, gde će Savić odmoriti Prlainovića,Aleksića,braću Pijetlović;Subotića i oba Mitrovića

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
futsal_scout
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.08.2014.
Poruka: 793
04. srpnja 2019. u 22:49

Tucak odredio 13+1 igrača za SP u Južnoj Koreji

- vratari: Marko Bijač (Pro Recco) i Ivan Marcelić (Mladost)

- centri: Luka Lončar (Jug CO) i Josip Vrlić (Mladost)

- braniči: Andro Bušlje (Pro Recco), Marko Macan (Jug CO) i Hrvoje Benić (Jug CO)

- napadači: Maro Joković (Olympiacos), Xavi Garcia (Jug CO), Lovre Miloš (Mladost), Ante Vukičević (Marseille), Loren Fatović (Jug CO) i Anđelo Šetka (Jadran)

narada108
narada108
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 23.907
20. prosinca 2019. u 17:14

nasi juniori na SP za U20 reprezentacije u Kuvajtu izgubili u utakmici za broncu protiv Italije 6:9. Radoznao sam sta ce izbornik ovaj puta reci oko realizacije sa igracem vise; meni je i fizicka sprema bila upitna, pog. u usporedbi sa prvacima. Ako ovi idu u senijore, imamo vise nego ozbiljnog rivala za medalje

Prvaci -zasluzeno- Grci koji su dobili Srbe 6:4

[uredio narada108 - 20. prosinca 2019. u 17:30]