Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 4.036
26. svibnja 2022. u 18:06

Veliki preokret Kanađana!

Švedi vodili 3-0 nakon dve trećine, imali 3-1 na 2 minute prije kraja, Kanada izjednačila i u produžetku prošla dalje. Isključenje Nylandera zbog saplitanja i s igračem više Batherson pogađa za 4-3!

26. svibnja 2022. u 18:19

Česi rutinski riješili Nijemce. Njih još uvijek mogu dobit u svako doba dana i noći

ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
Pristupio: 06.01.2010.
Poruka: 2.008
26. svibnja 2022. u 18:30

Ha ha ha, treba znati primiti 3 gola u manje od 3 minute. Dobro su im namjestili Česi, nisu ludi igrati protiv Kanađana jer nikad ne znaš kada će ovi proraditi bez obzira u koliko slabom sastavu došli na prvenstvo.

Stefan84
Stefan84
Mali dioničar
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 8.807
26. svibnja 2022. u 20:13

Kada su glupi svedjani tko im je kriv. Vodi 3 - 1 onda bezpotrebno puck out i 2 min suspenzija manje od 2 min do kraja. Naravno zabio gol. Posle to se znao da ce promiti jos jedan.  Sami sebe se pobedio.

Slovaci vodi 2 - 1.

ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
28. svibnja 2022. u 23:03

Svejedno Česi nisu izbjegli porciju od Kanađana, malo prije ili kasnije isto ti se piše. Volio bih da Finci osvoje, ali mislim da su im sada šanse minimalne.

ian wright
ian wright
Moderator
29. svibnja 2022. u 10:36

Česi su živjeli samo od prvog napada Červenka (15 bodova) - Krejči (11 bodova) - Pastrnak (7 bodova) i njihove igre s igračem više

drugi napad Blumel (8 b.) - Hertl (2 b.) - Zohorna (3 b.). Svi ostali bod-dva. Vrana je došao kao ogromno pojačanje, a ima 1+0 u devet utakmica

Vejmelka drugi golman turnira

prvi napad + golman, a ostatak ekipe jedva za četvrtfinale

[uredio ian wright - 29. svibnja 2022. u 10:44]
ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
29. svibnja 2022. u 16:48

Ovi Amerikanci su živa smijurija, vodili 3:1 i onda im Česi uvaljali 6 golova u nizu. 😂

29. svibnja 2022. u 22:00

Pa ovo nije normalno, opet se Kanađani izvukoše s 2 gola u završnici susreta, a sada ih zabili u igri bez golmana.