Skijaški skokovi
Heroj dana – Ousmane Dembele: Kako je indolentni ovisnik o junk foodu, postao glavni kandidat za Zlatnu loptu
Egipat - Iran 1:1: Od mirne završnice do ludnice, ipak je završilo remijem
Perišić: 'Tu sam godinama, igrat ću sve što izbornik treba'
Hrvatska je samo jednom pobijedila u trećem kolu na SP-ima, ali nikada nije igrala protiv Afrikanaca
- Najnovije
- Najčitanije


Ferrari u Austriji s prvom nadogradnjom, Leclerc ne očekuje čuda
9 min•Automoto

Hrvatska je samo jednom pobijedila u trećem kolu na SP-ima, ali nikada nije igrala protiv Afrikanaca
1 sat•Nogomet

Španjolci o Baturini: 'Već je u debiju postigao jedan od najljepših golova turnira'
1 sat•Nogomet

Kapetan Irana Mehdi Taremi: 'Ovo je katastrofalno Svjetsko prvenstvo'
2 sata•Nogomet

Argentinski izbornik potvrdio: 'Messi neće startati protiv Jordana'
2 sata•Nogomet

Bielsa preuzeo odgovornost nakon ispadanja Urugvaja, Španjolska prva u skupini
3 sata•Nogomet

Pitali smo vas hoće li Hrvatska proći dalje - evo što ste odgovorili
3 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
8 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
8 sati•Nogomet

Urugvaj - Španjolska 0:1: Furija potvrdila prvo mjesto, presudila katastrofalna greška Muslere
8 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Francuska 1:4 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
16 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Urugvaj - Španjolska 0:1 (Svjetsko prvenstvom skupina H)
11 sati•Nogomet

Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
19 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Senegal - Irak 5:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
16 sati•Nogomet


Jedan je Matti Nykenen (ne znam kako se piše)



Uglavnom, mislim da ovo i nije loše za Poljake, jer će imati relativno dobru reprezentaciju sa njih dvoje i još 2 mlada, i imaju dobar temelj za dalje. Nego, jel njima sad Hannu Lepisto trener?? Znam da je otiša onaj visoki Austrijanac (trenutno mi mozak ne radi pa mu se ne mogu sitit imena
), sad je u Njemačkoj. Pohvalno za Gregora što već trenira a ne da se tamo negdi opija. Eto, toliko od ozbiljnosti ljetnog GP... 