Skijaški skokovi
Hrvatska je samo jednom pobijedila u trećem kolu na SP-ima, ali nikada nije igrala protiv Afrikanaca
Bubista nakon povijesnog uspjeha: 'Ništa nije nemoguće, sada nas čeka Argentina'
Španjolci o Baturini: 'Već je u debiju postigao jedan od najljepših golova turnira'
Četiri puta na svjetskim prvenstvima protiv Afrikanaca, Hrvatska još ne zna za poraz
- Najnovije
- Najčitanije


Četiri puta na svjetskim prvenstvima protiv Afrikanaca, Hrvatska još ne zna za poraz
1 sat•Originalno

Ferrari u Austriji s prvom nadogradnjom, Leclerc ne očekuje čuda
1 sat•Automoto

Hrvatska je samo jednom pobijedila u trećem kolu na SP-ima, ali nikada nije igrala protiv Afrikanaca
2 sata•Nogomet

Španjolci o Baturini: 'Već je u debiju postigao jedan od najljepših golova turnira'
2 sata•Nogomet

Kapetan Irana Mehdi Taremi: 'Ovo je katastrofalno Svjetsko prvenstvo'
3 sata•Nogomet

Argentinski izbornik potvrdio: 'Messi neće startati protiv Jordana'
3 sata•Nogomet

Bielsa preuzeo odgovornost nakon ispadanja Urugvaja, Španjolska prva u skupini
4 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
9 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
9 sati•Nogomet

Urugvaj - Španjolska 0:1: Furija potvrdila prvo mjesto, presudila katastrofalna greška Muslere
10 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Francuska 1:4 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
17 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•Nogomet

Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
20 sati•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje 17. dan SP-a: Je li vrijeme da Zlatko Dalić povuče malo hrabrije poteze
4 sata•Originalno

Pitali smo vas hoće li Hrvatska proći dalje - evo što ste odgovorili
4 sata•Nogomet


Jedan je Matti Nykenen (ne znam kako se piše)



Uglavnom, mislim da ovo i nije loše za Poljake, jer će imati relativno dobru reprezentaciju sa njih dvoje i još 2 mlada, i imaju dobar temelj za dalje. Nego, jel njima sad Hannu Lepisto trener?? Znam da je otiša onaj visoki Austrijanac (trenutno mi mozak ne radi pa mu se ne mogu sitit imena
), sad je u Njemačkoj. Pohvalno za Gregora što već trenira a ne da se tamo negdi opija. Eto, toliko od ozbiljnosti ljetnog GP... 