Statistika

Europska liga, kvalifikacije

1. pretkolo

03.07.2014. 20:00Split2:0MikaIzvještaj
10.07.2014. 16:00Mika1:1SplitIzvještaj

2. pretkolo

17.07.2014. 20:30Rijeka1:0FerencvarosIzvještaj
17.07.2014. 20:30Split2:1Hapoel Beer ShevaIzvještaj
17.07.2014. 20:45Dundalk0:2HajdukIzvještaj
24.07.2014. 15:30Hapoel Beer Sheva0:0SplitIzvještaj
24.07.2014. 20:15Hajduk1:2DundalkIzvještaj
24.07.2014. 20:30Ferencvaros1:2RijekaIzvještaj

3. pretkolo

31.07.2014. 14:30Šahter Karagandi4:2HajdukIzvještaj
31.07.2014. 20:00Víkingur1:5RijekaIzvještaj
31.07.2014. 20:00Split2:0Čornomorec OdesaIzvještaj
07.08.2014. 18:00Čornomorec Odesa0:0SplitIzvještaj
07.08.2014. 19:30Hajduk3:0Šahter KaragandiIzvještaj
07.08.2014. 21:15Rijeka4:0VíkingurIzvještaj

4. pretkolo

20.08.2014. 18:00Dnipro2:1HajdukIzvještaj
21.08.2014. 19:15Petrolul1:3DinamoIzvještaj
21.08.2014. 20:30Split0:0TorinoIzvještaj
21.08.2014. 21:15Rijeka1:0Šerif TiraspolIzvještaj
28.08.2014. 19:00Hajduk0:0DniproIzvještaj
28.08.2014. 19:00Šerif Tiraspol0:3RijekaIzvještaj
28.08.2014. 20:30Torino1:0SplitIzvještaj
28.08.2014. 21:00Dinamo2:1PetrolulIzvještaj

Europska liga, skupina A

1. kolo

18.09.2014. 19:00Borussia M'gladbach1:1VillarrealIzvještaj
18.09.2014. 19:00Apollon Limassol3:2ZürichIzvještaj

2. kolo

02.10.2014. 21:05Zürich1:1Borussia M'gladbachIzvještaj
02.10.2014. 21:05Villarreal4:0Apollon LimassolIzvještaj

3. kolo

23.10.2014. 21:05Borussia M'gladbach5:0Apollon LimassolIzvještaj
23.10.2014. 21:05Villarreal4:1ZürichIzvještaj

4. kolo

06.11.2014. 19:00Zürich3:2VillarrealIzvještaj
06.11.2014. 19:00Apollon Limassol0:2Borussia M'gladbachIzvještaj

5. kolo

27.11.2014. 21:05Villarreal2:2Borussia M'gladbachIzvještaj
27.11.2014. 21:05Zürich3:1Apollon LimassolIzvještaj

Europska liga, skupina B

1. kolo

18.09.2014. 19:00Club Brugge0:0TorinoIzvještaj
18.09.2014. 19:00København2:0HJK HelsinkiIzvještaj

2. kolo

02.10.2014. 21:05HJK Helsinki0:3Club BruggeIzvještaj
02.10.2014. 21:05Torino1:0KøbenhavnIzvještaj

3. kolo

23.10.2014. 21:05Club Brugge1:1KøbenhavnIzvještaj
23.10.2014. 21:05Torino2:0HJK HelsinkiIzvještaj

4. kolo

06.11.2014. 19:00København0:4Club BruggeIzvještaj
06.11.2014. 19:00HJK Helsinki2:1TorinoIzvještaj

5. kolo

27.11.2014. 21:05HJK Helsinki2:1KøbenhavnIzvještaj
27.11.2014. 21:05Torino0:0Club BruggeIzvještaj

Europska liga, skupina C

1. kolo

18.09.2014. 19:00Partizan0:0TottenhamIzvještaj
18.09.2014. 19:00Beşiktaş1:1Asteras TripolisIzvještaj

2. kolo

02.10.2014. 21:05Tottenham1:1BeşiktaşIzvještaj
02.10.2014. 21:05Asteras Tripolis2:0PartizanIzvještaj

3. kolo

23.10.2014. 21:05Partizan0:4BeşiktaşIzvještaj
23.10.2014. 21:05Tottenham5:1Asteras TripolisIzvještaj

4. kolo

06.11.2014. 19:00Asteras Tripolis1:2TottenhamIzvještaj
06.11.2014. 19:00Beşiktaş2:1PartizanIzvještaj

5. kolo

27.11.2014. 21:05Tottenham1:0PartizanIzvještaj
27.11.2014. 21:05Asteras Tripolis2:2BeşiktaşIzvještaj

Europska liga, skupina D

1. kolo

18.09.2014. 19:00Salzburg2:2CelticIzvještaj
18.09.2014. 19:00Dinamo5:1Astra GiurgiuIzvještaj

2. kolo

02.10.2014. 21:05Celtic1:0DinamoIzvještaj
02.10.2014. 21:05Astra Giurgiu1:2SalzburgIzvještaj

3. kolo

23.10.2014. 21:05Salzburg4:2DinamoIzvještaj
23.10.2014. 21:05Celtic2:1Astra GiurgiuIzvještaj

4. kolo

06.11.2014. 19:00Astra Giurgiu1:1CelticIzvještaj
06.11.2014. 19:00Dinamo1:5SalzburgIzvještaj

5. kolo

27.11.2014. 21:05Celtic1:3SalzburgIzvještaj
27.11.2014. 21:05Astra Giurgiu1:0DinamoIzvještaj

6. kolo

11.12.2014. 19:00Dinamo4:3CelticIzvještaj
11.12.2014. 19:00Salzburg5:1Astra Giurgiu-

Europska liga, skupina E

1. kolo

18.09.2014. 19:00Panathinaikos1:2Dinamo MoskvaIzvještaj
18.09.2014. 19:00PSV Eindhoven1:0Estoril PraiaIzvještaj

2. kolo

02.10.2014. 17:00Dinamo Moskva1:0PSV EindhovenIzvještaj
02.10.2014. 21:05Estoril Praia2:0PanathinaikosIzvještaj

3. kolo

23.10.2014. 21:05PSV Eindhoven1:1PanathinaikosIzvještaj
23.10.2014. 21:05Estoril Praia1:2Dinamo MoskvaIzvještaj

4. kolo

06.11.2014. 18:00Dinamo Moskva1:0Estoril PraiaIzvještaj
06.11.2014. 19:00Panathinaikos2:3PSV EindhovenIzvještaj

5. kolo

27.11.2014. 17:00Dinamo Moskva2:1PanathinaikosIzvještaj
28.11.2014. 17:00Estoril Praia3:3PSV EindhovenIzvještaj

Europska liga, skupina F

1. kolo

18.09.2014. 18:00Qarabağ0:0Saint-ÉtienneIzvještaj
18.09.2014. 19:00Dnipro0:1InterIzvještaj

2. kolo

02.10.2014. 21:05Saint-Étienne0:0DniproIzvještaj
02.10.2014. 21:05Inter2:0QarabağIzvještaj

3. kolo

23.10.2014. 21:05Inter0:0Saint-ÉtienneIzvještaj
23.10.2014. 21:05Dnipro0:1QarabağIzvještaj

4. kolo

06.11.2014. 18:00Qarabağ1:2DniproIzvještaj
06.11.2014. 19:00Saint-Étienne1:1InterIzvještaj

5. kolo

27.11.2014. 21:05Inter2:1DniproIzvještaj
27.11.2014. 21:05Saint-Étienne1:1QarabağIzvještaj

Europska liga, skupina G

1. kolo

18.09.2014. 21:05Standard Liège2:0RijekaIzvještaj
18.09.2014. 21:05Sevilla2:0FeyenoordIzvještaj

2. kolo

02.10.2014. 19:00Feyenoord2:1Standard LiègeIzvještaj
02.10.2014. 19:00Rijeka2:2SevillaIzvještaj

3. kolo

23.10.2014. 19:00Rijeka3:1FeyenoordIzvještaj
23.10.2014. 19:00Standard Liège0:0SevillaIzvještaj

4. kolo

06.11.2014. 21:05Feyenoord2:0RijekaIzvještaj
06.11.2014. 21:05Sevilla3:1Standard LiègeIzvještaj

5. kolo

27.11.2014. 19:00Feyenoord2:0SevillaIzvještaj
27.11.2014. 19:00Rijeka2:0Standard LiègeIzvještaj

6. kolo

11.12.2014. 21:05Standard Liège0:3FeyenoordIzvještaj
11.12.2014. 21:05Sevilla1:0RijekaIzvještaj

Europska liga, skupina H

1. kolo

18.09.2014. 21:05Everton4:1WolfsburgIzvještaj
18.09.2014. 21:05Lille1:1KrasnodarIzvještaj

2. kolo

02.10.2014. 18:00Krasnodar1:1EvertonIzvještaj
02.10.2014. 19:00Wolfsburg1:1LilleIzvještaj

3. kolo

23.10.2014. 18:00Krasnodar2:4WolfsburgIzvještaj
23.10.2014. 19:00Lille0:0EvertonIzvještaj

4. kolo

06.11.2014. 21:05Everton3:0LilleIzvještaj
06.11.2014. 21:05Wolfsburg5:1KrasnodarIzvještaj

5. kolo

27.11.2014. 18:00Krasnodar1:1LilleIzvještaj
27.11.2014. 19:00Wolfsburg0:2EvertonIzvještaj

Europska liga, skupina I

1. kolo

18.09.2014. 21:05Napoli3:1Sparta PragIzvještaj
18.09.2014. 21:05Young Boys5:0Slovan BratislavaIzvještaj

2. kolo

02.10.2014. 19:00Sparta Prag3:1Young BoysIzvještaj
02.10.2014. 19:00Slovan Bratislava0:2NapoliIzvještaj

3. kolo

23.10.2014. 19:00Slovan Bratislava0:3Sparta PragIzvještaj
23.10.2014. 19:00Young Boys2:0NapoliIzvještaj

4. kolo

06.11.2014. 21:05Napoli3:0Young BoysIzvještaj
06.11.2014. 21:05Sparta Prag4:0Slovan BratislavaIzvještaj

5. kolo

27.11.2014. 19:00Slovan Bratislava1:3Young BoysIzvještaj
27.11.2014. 19:00Sparta Prag0:0NapoliIzvještaj

Europska liga, skupina J

1. kolo

18.09.2014. 21:05Rio Ave0:3Dynamo KijevIzvještaj
18.09.2014. 21:05FCSB6:0Aalborg BKIzvještaj

2. kolo

02.10.2014. 19:00Dynamo Kijev3:1FCSBIzvještaj
02.10.2014. 19:00Aalborg BK1:0Rio AveIzvještaj

3. kolo

23.10.2014. 19:00Aalborg BK3:0Dynamo KijevIzvještaj
23.10.2014. 19:00FCSB2:1Rio AveIzvještaj

4. kolo

06.11.2014. 21:05Rio Ave2:2FCSBIzvještaj
06.11.2014. 21:05Dynamo Kijev2:0Aalborg BKIzvještaj

5. kolo

27.11.2014. 19:00Aalborg BK1:0FCSBIzvještaj
27.11.2014. 19:00Dynamo Kijev2:0Rio AveIzvještaj

Europska liga, skupina K

1. kolo

18.09.2014. 21:05PAOK6:1Dinamo MinskIzvještaj
18.09.2014. 21:05Fiorentina3:0GuingampIzvještaj

2. kolo

02.10.2014. 19:00Guingamp2:0PAOKIzvještaj
02.10.2014. 19:00Dinamo Minsk0:3FiorentinaIzvještaj

3. kolo

23.10.2014. 19:00PAOK0:1FiorentinaIzvještaj
23.10.2014. 19:00Dinamo Minsk0:0GuingampIzvještaj

4. kolo

06.11.2014. 21:05Fiorentina1:1PAOKIzvještaj
06.11.2014. 21:05Guingamp2:0Dinamo MinskIzvještaj

5. kolo

27.11.2014. 19:00Guingamp1:2FiorentinaIzvještaj
27.11.2014. 19:00Dinamo Minsk0:2PAOKIzvještaj

Europska liga, skupina L

1. kolo

18.09.2014. 21:05Metalist Harkiv1:2TrabzonsporIzvještaj
18.09.2014. 21:05Legia Varšava1:0LokerenIzvještaj

2. kolo

02.10.2014. 19:00Trabzonspor0:1Legia VaršavaIzvještaj
02.10.2014. 19:00Lokeren1:0Metalist HarkivIzvještaj

3. kolo

22.10.2014. 18:00Metalist Harkiv0:1Legia VaršavaIzvještaj
23.10.2014. 19:00Trabzonspor2:0LokerenIzvještaj

4. kolo

06.11.2014. 21:05Legia Varšava2:1Metalist HarkivIzvještaj
06.11.2014. 21:05Lokeren1:1TrabzonsporIzvještaj

5. kolo

27.11.2014. 19:00Trabzonspor3:1Metalist HarkivIzvještaj
27.11.2014. 19:00Lokeren1:0Legia VaršavaIzvještaj

Europska liga

Osmina finala - prve utakmice

12.03.2015.Villarreal1:3SevillaIzvještaj
12.03.2015.Wolfsburg3:1InterIzvještaj
12.03.2015.Fiorentina1:1RomaIzvještaj
12.03.2015.Zenit2:0TorinoIzvještaj
12.03.2015.Dnipro1:0AjaxIzvještaj
12.03.2015.Club Brugge2:1BeşiktaşIzvještaj
12.03.2015.Everton2:1Dynamo KijevIzvještaj
12.03.2015.Napoli3:1Dinamo MoskvaIzvještaj

Osmina finala - uzvrati

19.03.2015. 18:00Dinamo Moskva0:0NapoliIzvještaj
19.03.2015. 19:00Roma0:3FiorentinaIzvještaj
19.03.2015. 19:00Dynamo Kijev5:2EvertonIzvještaj
19.03.2015. 21:05Inter1:2WolfsburgIzvještaj
19.03.2015. 21:05Sevilla2:1VillarrealIzvještaj
19.03.2015. 21:05Beşiktaş1:3Club BruggeIzvještaj
19.03.2015. 21:05Torino1:0ZenitIzvještaj
19.03.2015. 21:05Ajax2:1 *DniproIzvještaj

Četvrtfinale - prve utakmice

16.04.2015. 21:05Club Brugge0:0DniproIzvještaj
16.04.2015. 21:05Sevilla2:1ZenitIzvještaj
16.04.2015. 21:05Dynamo Kijev1:1FiorentinaIzvještaj
16.04.2015. 21:05Wolfsburg1:4NapoliIzvještaj

Četvrtfinale - uzvrati

23.04.2015. 21:05Zenit2:2SevillaIzvještaj
23.04.2015. 21:05Napoli2:2WolfsburgIzvještaj
23.04.2015. 21:05Dnipro1:0Club BruggeIzvještaj
23.04.2015. 21:05Fiorentina2:0Dynamo KijevIzvještaj

Polufinale - prve utakmice

07.05.2015. 21:05Napoli1:1DniproIzvještaj
07.05.2015. 21:05Sevilla3:0FiorentinaIzvještaj

Polufinale - uzvrati

14.05.2015. 21:05Dnipro1:0NapoliIzvještaj
14.05.2015. 21:05Fiorentina0:2SevillaIzvještaj

Finale

27.05.2015. 20:45Dnipro2:3SevillaIzvještaj