Statistika

1. kolo

13.08.2021. 17:30Orijent 19193:1VaraždinIzvještaj
13.08.2021. 17:30Sesvete1:4Osijek IIIzvještaj
13.08.2021. 20:00Inter-Zaprešić0:0Croatia ZmijavciIzvještaj
14.08.2021. 17:30BSK Bijelo Brdo2:1Dinamo IIIzvještaj
14.08.2021. 17:30Cibalia2:2OpatijaIzvještaj
14.08.2021. 17:30Dubrava2:2RudešIzvještaj
14.08.2021. 17:30Dugopolje0:2JarunIzvještaj
14.08.2021. 17:30Kustošija1:1SolinIzvještaj

2. kolo

20.08.2021. 17:30Osijek II1:1Dinamo II-
21.08.2021. 17:30Jarun3:3Dubrava-
21.08.2021. 17:30Opatija3:0Inter-Zaprešić-
21.08.2021. 17:30Rudeš2:2Orijent 1919-
21.08.2021. 17:30Sesvete1:0Dugopolje-
21.08.2021. 17:30Solin3:0BSK Bijelo Brdo-
21.08.2021. 20:00Cibalia1:1Varaždin-
22.08.2021. 17:30Croatia Zmijavci2:1Kustošija-

3. kolo

27.08.2021. 17:00Cibalia2:1RudešIzvještaj
27.08.2021. 20:00Inter-Zaprešić0:1VaraždinIzvještaj
28.08.2021. 17:00Dubrava0:0SesveteIzvještaj
28.08.2021. 17:00Dugopolje0:0Osijek IIIzvještaj
28.08.2021. 17:00Kustošija0:0OpatijaIzvještaj
29.08.2021. 17:00BSK Bijelo Brdo2:0Croatia Zmijavci-
29.08.2021. 17:00Orijent 19193:2Jarun-
22.09.2021. 16:00Dinamo II1:1SolinIzvještaj

4. kolo

10.09.2021. 17:00Osijek II3:2SolinIzvještaj
10.09.2021. 17:00Croatia Zmijavci2:2Dinamo IIIzvještaj
10.09.2021. 17:00Opatija0:0BSK Bijelo BrdoIzvještaj
10.09.2021. 17:00Sesvete0:1Orijent 1919Izvještaj
11.09.2021.Varaždin3:3Kustošija-
11.09.2021.Rudeš3:0Inter-Zaprešić-
11.09.2021.Jarun3:0Cibalia-
11.09.2021.Dugopolje1:0Dubrava-

5. kolo

15.09.2021. 16:30BSK Bijelo Brdo1:0Varaždin-
15.09.2021. 16:30Cibalia0:1Sesvete-
15.09.2021. 16:30Dinamo II2:1Opatija-
15.09.2021. 16:30Dubrava3:0Osijek II-
15.09.2021. 16:30Kustošija1:2Rudeš-
15.09.2021. 16:30Orijent 19192:2Dugopolje-
15.09.2021. 16:30Solin3:0Croatia Zmijavci-
15.09.2021. 18:00Inter-Zaprešić0:1Jarun-

6. kolo

18.09.2021.Rudeš3:1BSK Bijelo Brdo-
18.09.2021.Jarun1:1Kustošija-
18.09.2021.Dubrava3:1Orijent 1919-
18.09.2021.Opatija1:1Solin-
18.09.2021.Osijek II1:2Croatia Zmijavci-
18.09.2021.Dugopolje2:1Cibalia-
18.09.2021.Sesvete1:2Inter-Zaprešić-
18.09.2021.Varaždin1:1Dinamo II-

7. kolo

25.09.2021. 15:00Kustošija1:2SesveteIzvještaj
25.09.2021. 16:00Cibalia2:0DubravaIzvještaj
25.09.2021. 16:00Dinamo II0:0RudešIzvještaj
25.09.2021. 16:00Inter-Zaprešić1:4DugopoljeIzvještaj
26.09.2021. 16:00BSK Bijelo Brdo2:2Jarun-
26.09.2021. 16:00Croatia Zmijavci3:0Opatija-
26.09.2021. 16:00Orijent 19190:1Osijek II-
26.09.2021. 16:00Solin0:2Varaždin-

8. kolo

01.10.2021. 15:30Sesvete0:1BSK Bijelo BrdoIzvještaj
02.10.2021. 15:30Dubrava1:0Inter-ZaprešićIzvještaj
02.10.2021. 15:30Dugopolje1:0KustošijaIzvještaj
02.10.2021. 15:30Jarun2:0Dinamo IIIzvještaj
02.10.2021. 15:30Osijek II0:2OpatijaIzvještaj
02.10.2021. 15:30Rudeš1:0SolinIzvještaj
02.10.2021. 18:00Varaždin5:1Croatia ZmijavciIzvještaj
02.10.2021. 18:00Orijent 19192:1Cibalia-

9. kolo

15.10.2021. 15:00Inter-Zaprešić1:0Orijent 1919Izvještaj
16.10.2021. 15:00Solin1:1JarunIzvještaj
16.10.2021. 15:00Kustošija0:0DubravaIzvještaj
16.10.2021. 15:00Cibalia1:0Osijek IIIzvještaj
16.10.2021. 15:00Opatija2:2VaraždinIzvještaj
17.10.2021. 15:00BSK Bijelo Brdo2:0DugopoljeIzvještaj
17.10.2021. 15:00Croatia Zmijavci1:0RudešIzvještaj
17.10.2021. 15:00Dinamo II2:1SesveteIzvještaj

10. kolo

22.10.2021. 15:00Sesvete4:0SolinIzvještaj
23.10.2021. 15:00Cibalia1:1Inter-ZaprešićIzvještaj
23.10.2021. 15:00Dubrava0:2BSK Bijelo BrdoIzvještaj
23.10.2021. 15:00Rudeš3:0OpatijaIzvještaj
23.10.2021. 15:00Dugopolje2:1Dinamo IIIzvještaj
23.10.2021. 15:00Jarun2:3Croatia ZmijavciIzvještaj
23.10.2021. 15:00Osijek II0:0Varaždin-
23.10.2021. 15:00Orijent 19190:3Kustošija-

11. kolo

30.10.2021. 15:00Inter-Zaprešić2:0Osijek II-
30.10.2021. 15:00BSK Bijelo Brdo1:4Orijent 1919-
30.10.2021. 15:00Croatia Zmijavci1:0Sesvete-
30.10.2021. 15:00Varaždin2:1Rudeš-
30.10.2021. 15:00Dubrava3:0Dinamo IIIzvještaj
30.10.2021. 15:00Kustošija2:0CibaliaIzvještaj
30.10.2021. 15:00Opatija0:1JarunIzvještaj
30.10.2021. 15:00Solin2:1DugopoljeIzvještaj

12. kolo

01.12.2021. 13:30Cibalia1:0BSK Bijelo Brdo-
12.12.2021. 13:30Osijek II2:1Rudeš-
12.12.2021. 13:30Jarun2:4Varaždin-
12.12.2021. 13:30Sesvete2:1Opatija-
12.12.2021. 13:30Dugopolje1:2Croatia Zmijavci-
12.12.2021. 13:30Dubrava4:0Solin-
12.12.2021. 13:30Inter-Zaprešić2:1Kustošija-
12.12.2021. 13:30Orijent 19194:1Dinamo IIIzvještaj

13. kolo

19.11.2021. 13:30Kustošija0:0Osijek IIIzvještaj
21.11.2021. 13:30BSK Bijelo Brdo0:3Inter-ZaprešićIzvještaj
21.11.2021. 13:30Croatia Zmijavci0:1DubravaIzvještaj
21.11.2021. 13:30Dinamo II1:0CibaliaIzvještaj
21.11.2021. 13:30Solin0:1Orijent 1919-
21.11.2021. 13:30Opatija0:2Dugopolje-
21.11.2021. 13:30Varaždin2:1Sesvete-
21.11.2021. 13:30Rudeš3:0Jarun-

14. kolo

27.11.2021.Osijek II0:0Jarun-
27.11.2021.Sesvete0:0Rudeš-
27.11.2021.Dugopolje0:0Varaždin-
27.11.2021.Dubrava1:0Opatija-
27.11.2021.Orijent 19193:2Croatia Zmijavci-
27.11.2021.Cibalia5:3Solin-
27.11.2021.Inter-Zaprešić1:1Dinamo II-
27.11.2021.Kustošija1:0BSK Bijelo Brdo-

15. kolo

03.12.2021. 13:30Dinamo II1:0Kustošija-
04.12.2021. 13:00Varaždin2:1Dubrava-
04.12.2021. 13:30Jarun4:3Sesvete-
04.12.2021. 13:30Opatija0:1Orijent 1919-
04.12.2021. 13:30Rudeš4:0Dugopolje-
04.12.2021. 13:30Solin0:0Inter-Zaprešić-
05.12.2021. 13:30BSK Bijelo Brdo0:2Osijek II-
05.12.2021. 13:30Croatia Zmijavci1:1Cibalia-

16. kolo

12.02.2022. 13:00Varaždin2:1Orijent 1919Izvještaj
12.02.2022. 14:30Jarun1:1DugopoljeIzvještaj
12.02.2022. 14:30Opatija2:1CibaliaIzvještaj
12.02.2022. 14:30Osijek II0:3SesveteIzvještaj
12.02.2022. 14:30Rudeš4:1DubravaIzvještaj
12.02.2022. 14:30Solin2:1KustošijaIzvještaj
13.02.2022. 14:30Croatia Zmijavci2:0Inter-ZaprešićIzvještaj
13.02.2022. 14:30Dinamo II2:0BSK Bijelo BrdoIzvještaj

17. kolo

18.02.2022. 17:00Inter-Zaprešić1:0OpatijaIzvještaj
19.02.2022. 15:00Dugopolje2:1SesveteIzvještaj
19.02.2022. 15:00Dubrava1:0JarunIzvještaj
19.02.2022. 15:00Orijent 19190:1RudešIzvještaj
19.02.2022. 15:00Kustošija2:1Croatia ZmijavciIzvještaj
19.02.2022. 15:00Varaždin1:0CibaliaIzvještaj
20.02.2022. 13:00Dinamo II2:1Osijek IIIzvještaj
20.02.2022. 15:00BSK Bijelo Brdo1:0SolinIzvještaj

18. kolo

26.02.2022. 15:00Sesvete0:0DubravaIzvještaj
26.02.2022. 15:00Osijek II2:0DugopoljeIzvještaj
26.02.2022. 15:00Varaždin0:1Inter-ZaprešićIzvještaj
26.02.2022. 15:00Jarun3:0Orijent 1919Izvještaj
26.02.2022. 15:00Solin2:1Dinamo IIIzvještaj
26.02.2022. 15:00Opatija2:1KustošijaIzvještaj
16.03.2022. 17:00Rudeš4:0CibaliaIzvještaj
16.03.2022. 17:00Croatia Zmijavci0:0BSK Bijelo Brdo-

19. kolo

04.03.2022. 16:00Inter-Zaprešić1:0RudešIzvještaj
05.03.2022. 15:30Solin0:0Osijek IIIzvještaj
05.03.2022. 15:30Kustošija0:2VaraždinIzvještaj
05.03.2022. 15:30Cibalia2:1JarunIzvještaj
05.03.2022. 15:30Orijent 19190:3SesveteIzvještaj
05.03.2022. 15:30Dubrava2:2DugopoljeIzvještaj
06.03.2022. 15:00BSK Bijelo Brdo4:1OpatijaIzvještaj
06.03.2022. 15:00Dinamo II1:0Croatia ZmijavciIzvještaj

20. kolo

11.03.2022. 15:30Sesvete1:1CibaliaIzvještaj
11.03.2022. 15:30Dugopolje1:1Orijent 1919Izvještaj
12.03.2022. 13:00Varaždin3:0BSK Bijelo BrdoIzvještaj
12.03.2022. 15:30Jarun1:1Inter-ZaprešićIzvještaj
12.03.2022. 15:30Rudeš2:0KustošijaIzvještaj
12.03.2022. 15:30Opatija0:0Dinamo IIIzvještaj
13.03.2022. 15:30Croatia Zmijavci0:2SolinIzvještaj
14.03.2022. 16:00Osijek II0:1DubravaIzvještaj

21. kolo

18.03.2022. 17:00Inter-Zaprešić2:0SesveteIzvještaj
19.03.2022. 15:30Kustošija1:1JarunIzvještaj
19.03.2022. 15:30Orijent 19192:1DubravaIzvještaj
19.03.2022. 15:30Solin1:0OpatijaIzvještaj
20.03.2022. 15:30BSK Bijelo Brdo2:1RudešIzvještaj
20.03.2022. 15:30Cibalia1:0DugopoljeIzvještaj
20.03.2022. 15:30Dinamo II1:0VaraždinIzvještaj
20.03.2022. 15:30Croatia Zmijavci1:0Osijek IIIzvještaj

22. kolo

04.04.2022.Osijek II1:0Orijent 1919-
04.04.2022.Varaždin1:0Solin-
04.04.2022.Dugopolje2:2Inter-Zaprešić-
04.04.2022.Opatija2:1Croatia Zmijavci-
04.04.2022.Rudeš3:2Dinamo II-
04.04.2022.Jarun2:0BSK Bijelo Brdo-
04.04.2022.Sesvete0:2Kustošija-
04.04.2022.Dubrava3:2Cibalia-

23. kolo

08.04.2022. 18:00Inter-Zaprešić2:0DubravaIzvještaj
09.04.2022. 16:30Cibalia5:1Orijent 1919Izvještaj
09.04.2022. 16:30Kustošija4:2DugopoljeIzvještaj
09.04.2022. 16:30Opatija1:2Osijek IIIzvještaj
09.04.2022. 16:30Solin1:2RudešIzvještaj
10.04.2022. 15:00Croatia Zmijavci0:1VaraždinIzvještaj
10.04.2022. 15:00Dinamo II0:0JarunIzvještaj
10.04.2022. 15:00BSK Bijelo Brdo0:0SesveteIzvještaj

24. kolo

15.04.2022. 16:00Dugopolje3:1BSK Bijelo Brdo-
15.04.2022. 16:00Osijek II2:1Cibalia-
15.04.2022. 16:00Sesvete4:0Dinamo II-
15.04.2022. 16:00Orijent 19191:1Inter-Zaprešić-
16.04.2022. 16:00Rudeš2:0Croatia ZmijavciIzvještaj
16.04.2022. 16:00Dubrava1:2KustošijaIzvještaj
16.04.2022. 16:00Jarun0:0SolinIzvještaj
16.04.2022. 16:00Varaždin4:0OpatijaIzvještaj

25. kolo

22.04.2022. 17:00Inter-Zaprešić1:1Cibalia-
23.04.2022. 17:00BSK Bijelo Brdo1:0DubravaIzvještaj
23.04.2022. 17:00Kustošija2:1Orijent 1919Izvještaj
23.04.2022. 17:00Opatija3:1RudešIzvještaj
23.04.2022. 17:00Solin4:0SesveteIzvještaj
23.04.2022. 17:00Varaždin4:1Osijek IIIzvještaj
24.04.2022. 17:00Croatia Zmijavci0:3Jarun-
24.04.2022. 17:00Dinamo II3:1Dugopolje-

26. kolo

30.04.2022. 15:00Rudeš3:0VaraždinIzvještaj
30.04.2022. 17:00Cibalia1:1KustošijaIzvještaj
30.04.2022. 17:00Dugopolje3:1SolinIzvještaj
30.04.2022. 17:00Jarun2:1OpatijaIzvještaj
30.04.2022. 17:00Orijent 19190:1BSK Bijelo BrdoIzvještaj
01.05.2022. 17:00Sesvete2:2Croatia Zmijavci-
02.05.2022. 17:00Dinamo II3:1DubravaIzvještaj
02.05.2022. 17:00Osijek II1:2Inter-ZaprešićIzvještaj

27. kolo

06.05.2022. 16:00Opatija1:1SesveteIzvještaj
07.05.2022. 17:00Kustošija1:1Inter-ZaprešićIzvještaj
07.05.2022. 17:00Rudeš1:0Osijek IIIzvještaj
07.05.2022. 17:00Solin4:2DubravaIzvještaj
07.05.2022. 19:00Varaždin4:0JarunIzvještaj
08.05.2022. 17:00Dinamo II3:1Orijent 1919-
08.05.2022. 17:00BSK Bijelo Brdo1:1Cibalia-
08.05.2022. 17:00Croatia Zmijavci3:0Dugopolje-

28. kolo

13.05.2022. 17:00Jarun1:1RudešIzvještaj
13.05.2022. 17:00Sesvete2:3VaraždinIzvještaj
13.05.2022. 17:00Inter-Zaprešić4:2BSK Bijelo BrdoIzvještaj
14.05.2022. 17:30Cibalia5:2Dinamo II-
14.05.2022. 17:30Dubrava0:1Croatia Zmijavci-
14.05.2022. 17:30Dugopolje3:2Opatija-
14.05.2022. 17:30Orijent 19191:4Solin-