Statistika

HT Premijer liga

1. kolo

18.09.2021. 18:00Šibenka56:73GoricaIzvještaj
18.09.2021. 18:00Vrijednosnice Osijek89:66Sonik PuntamikaIzvještaj
18.09.2021. 18:00Alkar54:85CibonaIzvještaj
18.09.2021. 18:00Zadar77:51ZabokIzvještaj
18.09.2021. 18:00Furnir83:91Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
22.09.2021. 20:30Cedevita Junior80:78Split-

2. kolo

25.09.2021. 18:00Gorica90:73AlkarIzvještaj
25.09.2021. 18:00Sonik Puntamika63:49ŠibenkaIzvještaj
25.09.2021. 18:00Adria Oil Škrljevo90:79ZadarIzvještaj
25.09.2021. 19:00Zabok73:94Vrijednosnice OsijekIzvještaj
26.09.2021. 19:00Cedevita Junior107:93Furnir-
27.09.2021. 20:00Split72:62CibonaIzvještaj

3. kolo

01.10.2021. 20:00Cibona106:76GoricaIzvještaj
02.10.2021. 17:00Vrijednosnice Osijek75:88Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
02.10.2021. 18:00Šibenka75:81ZabokIzvještaj
02.10.2021. 19:00Alkar70:81Sonik PuntamikaIzvještaj
03.10.2021.Furnir60:73Split-
03.10.2021.Zadar86:68Cedevita Junior-

4. kolo

09.10.2021.Zadar68:53Furnir-
09.10.2021.Cedevita Junior93:79Vrijednosnice Osijek-
09.10.2021.Sonik Puntamika69:70Cibona-
09.10.2021.Zabok97:71Alkar-
09.10.2021.Split88:72Gorica-
09.10.2021.Adria Oil Škrljevo84:89Šibenka-

5. kolo

12.10.2021. 18:00Cibona91:69ZabokIzvještaj
12.10.2021. 20:00Zadar62:71SplitIzvještaj
13.10.2021. 18:00Alkar79:98Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
13.10.2021. 18:00Šibenka61:80Cedevita JuniorIzvještaj
13.10.2021. 18:00Gorica88:70Sonik PuntamikaIzvještaj
14.10.2021. 17:00Vrijednosnice Osijek80:79FurnirIzvještaj

6. kolo

16.10.2021. 18:00Zabok72:96GoricaIzvještaj
16.10.2021. 18:00Split99:58Sonik Puntamika-
16.10.2021. 18:00Furnir73:65Šibenka-
16.10.2021. 18:00Adria Oil Škrljevo85:93Cibona-
16.10.2021. 18:00Cedevita Junior104:85Alkar-
16.10.2021. 18:00Zadar86:78Vrijednosnice Osijek-

7. kolo

22.10.2021.Cibona73:83Cedevita JuniorIzvještaj
23.10.2021. 18:00Šibenka59:73ZadarIzvještaj
23.10.2021. 18:00Gorica78:84Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
23.10.2021. 18:00Sonik Puntamika78:72ZabokIzvještaj
23.10.2021. 18:00Vrijednosnice Osijek66:104Split-
23.10.2021. 18:00Alkar68:78Furnir-

8. kolo

29.11.2021. 20:00Adria Oil Škrljevo82:90Sonik Puntamika-
29.11.2021. 20:00Cedevita Junior92:79Gorica-
29.11.2021. 20:00Furnir75:100Cibona-
29.11.2021. 20:00Split81:68Zabok-
29.11.2021. 20:00Zadar92:90Alkar-
29.11.2021. 20:00Vrijednosnice Osijek73:78Šibenka-

9. kolo

05.11.2021. 18:00Šibenka83:72SplitIzvještaj
05.11.2021. 18:00Cibona79:82ZadarIzvještaj
06.11.2021. 18:00Gorica79:67FurnirIzvještaj
06.11.2021. 18:00Alkar79:66Vrijednosnice Osijek-
06.11.2021. 18:00Zabok94:66Adria Oil Škrljevo-
05.01.2022. 18:00Sonik Puntamika62:70Cedevita Junior-

10. kolo

13.11.2021. 18:00Šibenka69:79AlkarIzvještaj
15.11.2021. 18:00Zadar82:81GoricaIzvještaj
15.11.2021. 18:00Vrijednosnice Osijek56:77Cibona-
15.11.2021. 18:00Furnir69:65Sonik Puntamika-
15.11.2021. 18:00Split85:74Adria Oil Škrljevo-
15.11.2021. 18:00Cedevita Junior86:77Zabok-

11. kolo

17.11.2021. 19:00Cibona100:52ŠibenkaIzvještaj
17.11.2021. 19:00Alkar57:83SplitIzvještaj
17.11.2021. 19:00Zabok84:75FurnirIzvještaj
20.11.2021. 18:00Sonik Puntamika68:87ZadarIzvještaj
20.11.2021. 18:00Gorica82:70Vrijednosnice Osijek-
20.11.2021. 18:00Adria Oil Škrljevo63:86Cedevita Junior-

12. kolo

04.12.2021. 18:00Cibona78:84Alkar-
04.12.2021. 18:00Gorica93:71Šibenka-
04.12.2021. 18:00Adria Oil Škrljevo71:63Furnir-
05.12.2021. 14:00Split78:74Cedevita JuniorIzvještaj
06.12.2021. 20:00Sonik Puntamika69:87Vrijednosnice OsijekIzvještaj
29.12.2021. 18:30Zabok71:88ZadarIzvještaj

13. kolo

07.12.2021. 19:00Zadar95:81Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
08.12.2021. 18:00Alkar71:76GoricaIzvještaj
08.12.2021. 18:00Cibona82:60SplitIzvještaj
08.12.2021. 18:00Šibenka88:71Sonik PuntamikaIzvještaj
08.12.2021. 19:30Furnir80:83Cedevita JuniorIzvještaj
18.02.2022. 18:00Vrijednosnice Osijek72:76ZabokIzvještaj

14. kolo

10.12.2021. 17:00Split89:69Furnir-
10.12.2021. 18:00Gorica70:76Cibona-
10.12.2021. 20:00Cedevita Junior67:73Zadar-
11.12.2021. 18:00Adria Oil Škrljevo82:93Vrijednosnice Osijek-
12.12.2021. 18:00Sonik Puntamika93:84AlkarIzvještaj
12.12.2021. 18:30Zabok74:81ŠibenkaIzvještaj

15. kolo

17.12.2021. 19:30Furnir70:99ZadarIzvještaj
18.12.2021. 18:00Šibenka85:89 *Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
18.12.2021. 19:00Alkar69:86ZabokIzvještaj
19.12.2021. 17:00Cibona100:59Sonik PuntamikaIzvještaj
19.12.2021. 19:00Vrijednosnice Osijek71:79Cedevita JuniorIzvještaj
20.12.2021. 20:00Gorica71:78SplitIzvještaj

16. kolo

07.01.2022. 18:00Zabok83:73CibonaIzvještaj
08.01.2022. 19:00Furnir85:79Vrijednosnice Osijek-
08.02.2022. 18:00Cedevita Junior91:71ŠibenkaIzvještaj
08.02.2022. 18:00Sonik Puntamika73:84GoricaIzvještaj
20.02.2022. 17:00Adria Oil Škrljevo79:72AlkarIzvještaj
14.03.2022. 20:00Split81:95ZadarIzvještaj

17. kolo

15.01.2022. 18:00Alkar82:85Cedevita JuniorIzvještaj
09.02.2022. 18:00Cibona87:81Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
09.02.2022. 18:00Gorica79:77Zabok-
23.02.2022. 18:00Šibenka72:75FurnirIzvještaj
24.02.2022. 18:00Sonik Puntamika74:109SplitIzvještaj
09.03.2022. 17:00Vrijednosnice Osijek63:101ZadarIzvještaj

18. kolo

23.01.2022.Zabok95:85Sonik Puntamika-
23.01.2022.Cedevita Junior74:81Cibona-
23.01.2022.Zadar77:49Šibenka-
23.01.2022.Adria Oil Škrljevo81:70Gorica-
23.01.2022.Furnir69:76Alkar-
23.01.2022.Split83:67Vrijednosnice Osijek-

19. kolo

29.01.2022. 17:00Šibenka106:81Vrijednosnice OsijekIzvještaj
31.01.2022. 18:00Alkar88:86 *ZadarIzvještaj
31.01.2022. 18:00Sonik Puntamika67:91Adria Oil Škrljevo-
31.01.2022. 18:00Gorica89:79Cedevita Junior-
15.03.2022. 18:00Zabok63:84Split-
15.03.2022. 18:00Cibona100:68FurnirIzvještaj

20. kolo

04.02.2022. 17:00Vrijednosnice Osijek90:78AlkarIzvještaj
04.02.2022. 18:00Split100:71ŠibenkaIzvještaj
04.02.2022. 18:00Zadar80:82CibonaIzvještaj
05.02.2022. 16:30Cedevita Junior97:81Sonik PuntamikaIzvještaj
05.02.2022. 17:00Furnir68:56GoricaIzvještaj
05.02.2022. 19:00Adria Oil Škrljevo62:75ZabokIzvještaj

21. kolo

11.02.2022. 18:00Gorica97:89ZadarIzvještaj
12.02.2022. 19:00Zabok65:98Cedevita JuniorIzvještaj
13.02.2022. 17:00Adria Oil Škrljevo68:73SplitIzvještaj
13.02.2022. 18:00Cibona102:74Vrijednosnice OsijekIzvještaj
14.02.2022. 19:00Sonik Puntamika63:67FurnirIzvještaj
15.02.2022. 18:00Alkar100:98ŠibenkaIzvještaj

22. kolo

04.03.2022. 18:00Šibenka62:87CibonaIzvještaj
04.03.2022. 18:00Split78:87AlkarIzvještaj
05.03.2022. 17:00Vrijednosnice Osijek87:93GoricaIzvještaj
06.03.2022. 16:00Cedevita Junior86:78Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
07.03.2022. 19:00Furnir73:83ZabokIzvještaj
07.03.2022. 19:00Zadar112:58Sonik Puntamika-

HT Premijer liga, Liga za prvaka

1. kolo

18.03.2022. 17:00Cibona74:69GoricaIzvještaj
18.03.2022. 18:00Zadar91:76ZabokIzvještaj
18.03.2022. 19:30Split74:64Cedevita JuniorIzvještaj

2. kolo

25.03.2022. 19:00Zadar80:52CibonaIzvještaj

3. kolo

29.03.2022. 18:00Split77:78ZadarIzvještaj
29.03.2022. 19:00Cedevita Junior75:77GoricaIzvještaj
30.03.2022. 18:00Cibona106:83ZabokIzvještaj

4. kolo

02.04.2022. 18:00Zabok92:84GoricaIzvještaj
02.04.2022. 18:00Zadar89:72Cedevita JuniorIzvještaj
04.04.2022. 20:00Cibona86:78 *SplitIzvještaj

5. kolo

08.04.2022. 18:00Cibona79:68Cedevita JuniorIzvještaj
10.04.2022. 17:00Gorica69:81ZadarIzvještaj
10.04.2022. 19:00Split110:89ZabokIzvještaj

6. kolo

13.04.2022. 18:00Cedevita Junior64:86SplitIzvještaj
13.04.2022. 18:00Zabok87:105ZadarIzvještaj
13.04.2022. 18:00Gorica70:85CibonaIzvještaj

7. kolo

19.04.2022. 19:00Split77:74GoricaIzvještaj

9. kolo

29.04.2022. 20:30Split62:79CibonaIzvještaj
30.04.2022. 18:00Gorica97:83ZabokIzvještaj
01.05.2022. 18:00Cedevita Junior68:66Zadar-

10. kolo

06.05.2022. 18:00Cedevita Junior99:87CibonaIzvještaj
06.05.2022. 18:00Zabok57:80SplitIzvještaj
06.05.2022. 18:00Zadar99:104 *GoricaIzvještaj

HT Premijer liga, doigravanje

Četvrtfinale

11.05.2022. 18:00Cedevita Junior92:95GoricaIzvještaj
11.05.2022. 19:00Cibona98:76FurnirIzvještaj
11.05.2022. 19:00Zadar88:63ZabokIzvještaj
11.05.2022. 19:00Split98:54Adria Oil ŠkrljevoIzvještaj
13.05.2022. 20:00Furnir68:110CibonaIzvještaj
14.05.2022. 18:00Zabok64:70ZadarIzvještaj
14.05.2022. 19:00Gorica85:86Cedevita JuniorIzvještaj
14.05.2022. 19:00Adria Oil Škrljevo63:71SplitIzvještaj
17.05.2022. 18:00Cedevita Junior72:78GoricaIzvještaj

Polufinale

20.05.2022. 18:00Split74:64ZadarIzvještaj
20.05.2022. 20:00Cibona84:74GoricaIzvještaj
23.05.2022. 18:00Gorica80:81CibonaIzvještaj
23.05.2022. 20:30Zadar76:57SplitIzvještaj