Statistika

Liga prvaka, kvalifikacije, skupina A

Rezultati

30.09.2022. 18:30Vasas37:2Invictum Sarajevo-
30.09.2022. 20:30Het Ravijn7:16Primorac Kotor-
01.10.2022. 11:00Steaua29:2Invictum Sarajevo-
01.10.2022. 13:00Vasas13:10Primorac Kotor-
01.10.2022. 18:30Steaua3:10Vasas-
01.10.2022. 20:30Het Ravijn31:3Invictum Sarajevo-
02.10.2022. 09:00Primorac Kotor14:11Steaua-
02.10.2022. 11:00Het Ravijn6:15Vasas-

Liga prvaka, kvalifikacije, skupina B

Rezultati

30.09.2022. 18:00Savona10:6Galatasaray-
30.09.2022. 19:30Oradea12:3Tel Aviv-
01.10.2022. 17:00Tel Aviv8:24Savona-
01.10.2022. 18:30Galatasaray8:12Oradea-
02.10.2022. 09:00Galatasaray15:3Tel Aviv-
02.10.2022. 10:30Oradea10:7Savona-

Liga prvaka, kvalifikacije, skupina C

Rezultati

29.09.2022. 17:00Mladost16:6ENKAIzvještaj
29.09.2022. 17:00Jadran Herceg Novi12:2Zaibas-
30.09.2022. 10:00Zaibas7:15MladostIzvještaj
30.09.2022. 12:00Novaky11:11ENKA-
30.09.2022. 17:00Mladost16:3NovakyIzvještaj
30.09.2022. 19:00Jadran Herceg Novi19:8ENKA-
01.10.2022. 17:00Zaibas14:6Novaky-
01.10.2022. 19:00Jadran Herceg Novi7:9MladostIzvještaj
02.10.2022. 10:00ENKA9:13Zaibas-
02.10.2022. 12:00Jadran Herceg Novi16:8Novaky-

Liga prvaka, kvalifikacije, skupina D

Rezultati

30.09.2022. 09:00Panionios34:2Kastrup-
30.09.2022. 11:30Tourcoing41:2Banja Luka-
30.09.2022. 16:00Kastrup6:11Vitoria-
30.09.2022. 18:00Banja Luka2:42Panionios-
01.10.2022. 15:00Banja Luka9:29Vitoria-
01.10.2022. 17:00Tourcoing10:5Panionios-
02.10.2022. 09:00Tourcoing29:4Kastrup-
02.10.2022. 11:00Panionios21:6Vitoria-

Liga prvaka, grupna faza, skupina A

1. kolo

15.11.2022. 19:00Dinamo Tbilisi8:14Barceloneta-
15.11.2022. 19:00Olympiakos9:7Pro Recco-
15.11.2022. 19:00Hannover8:10Jadran SplitIzvještaj
15.11.2022. 19:00Radnički9:9Vouliagmeni-

2. kolo

29.11.2022.Vouliagmeni7:11Barceloneta-
29.11.2022.Dinamo Tbilisi9:21Olympiakos-
29.11.2022.Jadran Split9:13Pro Recco-
29.11.2022.Radnički13:12Hannover-

3. kolo

13.12.2022.Barceloneta20:5Hannover-
13.12.2022.Jadran Split8:13Olympiakos-
13.12.2022.Pro Recco21:12Radnički-
13.12.2022.Vouliagmeni12:7Dinamo Tbilisi-

4. kolo

20.12.2022.Barceloneta18:9Radnički-
20.12.2022.Hannover7:16Olympiakos-
20.12.2022.Pro Recco14:7Vouliagmeni-
20.12.2022.Jadran Split21:7Dinamo Tbilisi-

5. kolo

10.01.2023. 18:00Vouliagmeni13:12Jadran SplitIzvještaj
10.01.2023. 18:00Olympiakos7:9Barceloneta-
10.01.2023. 19:00Hannover8:11Pro Recco-
10.01.2023. 20:00Radnički11:10Dinamo Tbilisi-

6. kolo

24.01.2023. 15:00Dinamo Tbilisi11:14HannoverIzvještaj
24.01.2023. 18:30Olympiakos14:6VouliagmeniIzvještaj
24.01.2023. 19:00Barceloneta5:11Pro ReccoIzvještaj
24.01.2023. 19:00Jadran Split10:10RadničkiIzvještaj

Liga prvaka, grupna faza, skupina B

1. kolo

16.11.2022. 19:00Jug AO8:13BresciaIzvještaj
16.11.2022. 19:00Sabadell7:10FerencvarosIzvještaj
16.11.2022. 19:00Spandau5:16Novi BeogradIzvještaj
16.11.2022. 19:00Marseille10:10OSC BudimpeštaIzvještaj

4. kolo

11.01.2023. 19:00Jug AO14:10SabadellIzvještaj
11.01.2023. 19:30Spandau11:10FerencvarosIzvještaj
11.01.2023. 20:00Marseille13:17Novi BeogradIzvještaj
11.01.2023. 20:30Brescia14:6OSC BudimpeštaIzvještaj