Statistika

Konferencijska liga, kvalifikacije

2. pretkolo

27.07.2023. 20:00Osijek1:0ZTEIzvještaj
27.07.2023. 20:00Dukagjini0:1RijekaIzvještaj
03.08.2023. 18:45ZTE1:2OsijekIzvještaj
03.08.2023. 20:15Rijeka6:1DukagjiniIzvještaj

3. pretkolo

09.08.2023. 19:00AEK Larnaca1:1Maccabi Tel AvivIzvještaj
09.08.2023. 20:00Gent5:0PogonIzvještaj
10.08.2023. 16:00Tobol1:0Derry CityIzvještaj
10.08.2023. 17:00Struga3:1HesperangeIzvještaj
10.08.2023. 18:00Bodo/Glimt3:0PjunikIzvještaj
10.08.2023. 18:00Sabah Baku2:0PartizanIzvještaj
10.08.2023. 19:00Dila Gori0:2APOELIzvještaj
10.08.2023. 19:00FC Santa Coloma0:1AZ AlkmaarIzvještaj
10.08.2023. 19:00Legia Varšava1:2Austria BečIzvještaj
10.08.2023. 19:00Neftči1:3BešiktašIzvještaj
10.08.2023. 19:00Omonia1:0MidtjyllandIzvještaj
10.08.2023. 19:00Rosenborg2:1HeartsIzvještaj
10.08.2023. 19:00Sepsi1:1AktobeIzvještaj
10.08.2023. 19:00Valmiera1:2Partizani TiranaIzvještaj
10.08.2023. 19:00Viktoria Plzeň4:0Gzira UnitedIzvještaj
10.08.2023. 19:30Farul Constanta3:0FloraIzvještaj
10.08.2023. 19:30Hapoel Beer Sheva0:0LevskiIzvještaj
10.08.2023. 19:30Hamrun1:6FerencvarosIzvještaj
10.08.2023. 20:00Adana Demirspor5:1OsijekIzvještaj
10.08.2023. 20:00Arouca2:1BrannIzvještaj
10.08.2023. 20:00B36 Tórshavn1:3RijekaIzvještaj
10.08.2023. 20:00Celje1:0Neman GrodnoIzvještaj
10.08.2023. 20:00Club Brugge5:1AkureyriIzvještaj
10.08.2023. 20:00Fenerbahçe3:1MariborIzvještaj
10.08.2023. 20:00Lech Poznań2:1Spartak TrnavaIzvještaj
10.08.2023. 20:00Twente2:0RigaIzvještaj
10.08.2023. 20:15Aris1:0Dynamo KijevIzvještaj
10.08.2023. 20:30FCSB0:0NordsjaellandIzvještaj
10.08.2023. 20:30Hibernian3:1LuzernIzvještaj
10.08.2023. 20:45Ballkani2:0LincolnIzvještaj
10.08.2023. 21:00Hajduk0:0PAOKIzvještaj
10.08.2023. 21:00Rapid Beč0:0DebrecenIzvještaj
16.08.2023. 18:00Flora0:2Farul ConstantaIzvještaj
17.08.2023. 18:00Aktobe0:1SepsiIzvještaj
17.08.2023. 18:00Lincoln1:3BallkaniIzvještaj
17.08.2023. 18:00Pogon2:1GentIzvještaj
17.08.2023. 18:00Pjunik0:3Bodo/GlimtIzvještaj
17.08.2023. 19:00APOEL1:0Dila GoriIzvještaj
17.08.2023. 19:00Austria Beč3:5Legia VaršavaIzvještaj
17.08.2023. 19:00Brann3:1AroucaIzvještaj
17.08.2023. 19:00Dynamo Kijev6:5 **ArisIzvještaj
17.08.2023. 19:00Ferencvaros2:1HamrunIzvještaj
17.08.2023. 19:00Gzira United0:2Viktoria PlzeňIzvještaj
17.08.2023. 19:00Levski2:1Hapoel Beer ShevaIzvještaj
17.08.2023. 19:00Maccabi Tel Aviv1:0AEK LarnacaIzvještaj
17.08.2023. 19:00Nordsjaelland2:0FCSBIzvještaj
17.08.2023. 19:00Riga0:3TwenteIzvještaj
17.08.2023. 19:30PAOK3:0HajdukIzvještaj
17.08.2023. 19:45Midtjylland5:1OmoniaIzvještaj
17.08.2023. 20:00Akureyri1:5Club BruggeIzvještaj
17.08.2023. 20:00Bešiktaš2:1NeftčiIzvještaj
17.08.2023. 20:00Hesperange2:1StrugaIzvještaj
17.08.2023. 20:00Neman Grodno1:4CeljeIzvještaj
17.08.2023. 20:00Osijek3:2Adana DemirsporIzvještaj
17.08.2023. 20:00Partizani Tirana1:0ValmieraIzvještaj
17.08.2023. 20:00Spartak Trnava3:1Lech PoznańIzvještaj
17.08.2023. 20:15Rijeka2:0B36 TórshavnIzvještaj
17.08.2023. 20:15Maribor0:3FenerbahçeIzvještaj
17.08.2023. 20:45AZ Alkmaar2:0FC Santa ColomaIzvještaj
17.08.2023. 20:45Derry City5:6 **TobolIzvještaj
17.08.2023. 20:45Hearts3:1RosenborgIzvještaj
17.08.2023. 20:45Luzern2:2HibernianIzvještaj
17.08.2023. 21:00Debrecen0:5Rapid BečIzvještaj
17.08.2023. 21:00Partizan5:4 **Sabah BakuIzvještaj

4. pretkolo

24.08.2023. 16:00Astana1:0Partizani Tirana-
24.08.2023. 16:00Tobol1:2Viktoria Plzeň-
24.08.2023. 17:00Struga0:1Breidablik-
24.08.2023. 18:00Žalgiris Vilnius0:4Ferencvaros-
24.08.2023. 18:30Nordsjaelland5:0Partizan-
24.08.2023. 19:00Dynamo Kijev2:3Bešiktaš-
24.08.2023. 19:00Farul Constanta2:1HJK Helsinki-
24.08.2023. 19:00Fenerbahçe5:1Twente-
24.08.2023. 19:00Levski1:1Eintracht Frankfurt-
24.08.2023. 19:00Maccabi Tel Aviv4:1Celje-
24.08.2023. 19:00Rapid Beč1:0Fiorentina-
24.08.2023. 19:00Sepsi2:2Bodo/Glimt-
24.08.2023. 20:00Genk2:1Adana Demirspor-
24.08.2023. 20:00Gent2:0APOEL-
24.08.2023. 20:00Lille2:1RijekaIzvještaj
24.08.2023. 20:00Midtjylland3:3Legia Varšava-
24.08.2023. 20:30Osasuna1:2Club Brugge-
24.08.2023. 20:45AZ Alkmaar1:1Brann-
24.08.2023. 20:45Ballkani4:1BATE Borisov-
24.08.2023. 20:45Hearts1:2PAOK-
31.08.2023. 18:00Bodo/Glimt3:2 *SepsiIzvještaj
31.08.2023. 18:00HJK Helsinki2:0Farul ConstantaIzvještaj
31.08.2023. 18:45Breidablik1:0StrugaIzvještaj
31.08.2023. 19:00APOEL1:2GentIzvještaj
31.08.2023. 19:00Brann5:6 **AZ AlkmaarIzvještaj
31.08.2023. 19:00Twente0:1FenerbahçeIzvještaj
31.08.2023. 19:00Viktoria Plzeň3:0TobolIzvještaj
31.08.2023. 19:30PAOK4:0HeartsIzvještaj
31.08.2023. 20:00Adana Demirspor4:5 **GenkIzvještaj
31.08.2023. 20:00BATE Borisov1:0BallkaniIzvještaj
31.08.2023. 20:00Bešiktaš1:0Dynamo KijevIzvještaj
31.08.2023. 20:00Celje1:1Maccabi Tel AvivIzvještaj
31.08.2023. 20:00Ferencvaros3:0Žalgiris VilniusIzvještaj
31.08.2023. 20:00Fiorentina2:0Rapid BečIzvještaj
31.08.2023. 20:00Partizani Tirana1:1AstanaIzvještaj
31.08.2023. 20:00Dnipro1:2 *Spartak TrnavaIzvještaj
31.08.2023. 20:15Rijeka1:1 *LilleIzvještaj
31.08.2023. 20:30Club Brugge2:2OsasunaIzvještaj
31.08.2023. 20:30Eintracht Frankfurt2:0LevskiIzvještaj
31.08.2023. 21:00Legia Varšava6:5 **MidtjyllandIzvještaj
31.08.2023. 21:00Aston Villa3:0HibernianIzvještaj
31.08.2023. 21:00Partizan0:1NordsjaellandIzvještaj

Konferencijska liga, skupina A

1. kolo

21.09.2023. 21:00Lille2:0Olimpija Ljubljana-
21.09.2023. 21:00Slovan Bratislava2:1KlaksvikIzvještaj

2. kolo

05.10.2023. 18:45Klaksvik0:0LilleIzvještaj
05.10.2023. 18:45Olimpija Ljubljana0:1Slovan BratislavaIzvještaj

3. kolo

26.10.2023. 18:45Klaksvik3:0Olimpija LjubljanaIzvještaj
26.10.2023. 18:45Lille2:1Slovan BratislavaIzvještaj

4. kolo

09.11.2023. 21:00Slovan Bratislava1:1LilleIzvještaj
09.11.2023. 21:00Olimpija Ljubljana2:0KlaksvikIzvještaj

5. kolo

30.11.2023. 18:45Olimpija Ljubljana0:2LilleIzvještaj
30.11.2023. 18:45Klaksvik1:2Slovan BratislavaIzvještaj

6. kolo

14.12.2023. 21:00Lille3:0Klaksvik-
14.12.2023. 21:00Slovan Bratislava1:2Olimpija Ljubljana-

Konferencijska liga, skupina B

1. kolo

21.09.2023. 21:00Maccabi Tel Aviv3:2BreidablikIzvještaj
21.09.2023. 21:00Zorja1:1GentIzvještaj

2. kolo

05.10.2023. 18:45Gent2:0Maccabi Tel AvivIzvještaj
05.10.2023. 18:45Breidablik0:1ZorjaIzvještaj

3. kolo

26.10.2023. 18:45Gent5:0BreidablikIzvještaj
25.11.2023. 16:30Maccabi Tel Aviv3:2Zorja-

4. kolo

09.11.2023. 21:00Zorja1:3Maccabi Tel AvivIzvještaj
09.11.2023. 21:00Breidablik2:3GentIzvještaj

5. kolo

30.11.2023. 14:00Breidablik1:2Maccabi Tel AvivIzvještaj
30.11.2023. 18:45Gent4:1ZorjaIzvještaj

6. kolo

14.12.2023. 21:00Maccabi Tel Aviv3:1Gent-
14.12.2023. 21:00Zorja4:0Breidablik-

Konferencijska liga, skupina C

1. kolo

21.09.2023. 21:00Viktoria Plzeň1:0BallkaniIzvještaj
21.09.2023. 21:00Dinamo5:1AstanaIzvještaj

2. kolo

05.10.2023. 16:30Astana1:2Viktoria PlzeňIzvještaj
05.10.2023. 18:45Ballkani2:0DinamoIzvještaj

3. kolo

26.10.2023. 18:45Ballkani1:2AstanaIzvještaj
26.10.2023. 21:00Dinamo0:1Viktoria PlzeňIzvještaj

4. kolo

09.11.2023. 16:30Astana0:0BallkaniIzvještaj
09.11.2023. 18:45Viktoria Plzeň1:0DinamoIzvještaj

5. kolo

30.11.2023. 16:30Astana0:2DinamoIzvještaj
30.11.2023. 18:45Ballkani0:1Viktoria PlzeňIzvještaj

6. kolo

14.12.2023. 21:00Viktoria Plzeň3:0Astana-
14.12.2023. 21:00Dinamo3:0BallkaniIzvještaj

Konferencijska liga, skupina D

1. kolo

21.09.2023. 21:00Club Brugge1:1BešiktašIzvještaj
21.09.2023. 21:00Lugano0:0Bodo/GlimtIzvještaj

2. kolo

05.10.2023. 18:45Bodo/Glimt0:1Club BruggeIzvještaj
05.10.2023. 18:45Bešiktaš2:3LuganoIzvještaj

3. kolo

26.10.2023. 18:45Lugano1:3Club BruggeIzvještaj
26.10.2023. 21:00Bodo/Glimt3:1BešiktašIzvještaj

4. kolo

09.11.2023. 18:45Bešiktaš1:2Bodo/GlimtIzvještaj
09.11.2023. 21:00Club Brugge2:0LuganoIzvještaj

5. kolo

30.11.2023. 18:45Bešiktaš0:5Club BruggeIzvještaj
30.11.2023. 18:45Bodo/Glimt5:2LuganoIzvještaj

6. kolo

14.12.2023. 18:45Club Brugge3:1Bodo/Glimt-
14.12.2023. 21:00Lugano0:2Bešiktaš-

Konferencijska liga, skupina E

1. kolo

21.09.2023. 18:45Zrinjski4:3AZ AlkmaarIzvještaj
21.09.2023. 18:45Legia Varšava3:2Aston VillaIzvještaj

2. kolo

05.10.2023. 21:00Aston Villa1:0ZrinjskiIzvještaj
05.10.2023. 21:00AZ Alkmaar1:0Legia VaršavaIzvještaj

3. kolo

26.10.2023. 18:45AZ Alkmaar1:4Aston VillaIzvještaj
26.10.2023. 21:00Zrinjski1:2Legia VaršavaIzvještaj

4. kolo

09.11.2023. 18:45Legia Varšava2:0ZrinjskiIzvještaj
09.11.2023. 21:00Aston Villa2:1AZ AlkmaarIzvještaj

5. kolo

30.11.2023. 18:45AZ Alkmaar1:0ZrinjskiIzvještaj
30.11.2023. 21:00Aston Villa2:1Legia VaršavaIzvještaj

6. kolo

14.12.2023. 18:45Zrinjski1:1Aston VillaIzvještaj
14.12.2023. 18:45Legia Varšava2:0AZ AlkmaarIzvještaj

Konferencijska liga, skupina F

1. kolo

21.09.2023. 18:45Genk2:2FiorentinaIzvještaj
21.09.2023. 18:45Ferencvaros3:1ČukaričkiIzvještaj

2. kolo

05.10.2023. 21:00Fiorentina2:2FerencvarosIzvještaj
05.10.2023. 21:00Čukarički0:2GenkIzvještaj

3. kolo

26.10.2023. 21:00Genk0:0FerencvarosIzvještaj
26.10.2023. 21:00Fiorentina6:0ČukaričkiIzvještaj

4. kolo

09.11.2023. 18:45Čukarički0:1FiorentinaIzvještaj
09.11.2023. 18:45Ferencvaros1:1GenkIzvještaj

5. kolo

30.11.2023. 21:00Fiorentina2:1GenkIzvještaj
30.11.2023. 21:00Čukarički1:2FerencvarosIzvještaj

6. kolo

14.12.2023. 18:45Genk2:0Čukarički-
14.12.2023. 18:45Ferencvaros1:1Fiorentina-

Konferencijska liga, skupina G

1. kolo

21.09.2023. 18:45Eintracht Frankfurt2:1AberdeenIzvještaj
21.09.2023. 18:45HJK Helsinki2:3PAOKIzvještaj

2. kolo

05.10.2023. 21:00PAOK2:1Eintracht FrankfurtIzvještaj
05.10.2023. 21:00Aberdeen1:1HJK HelsinkiIzvještaj

3. kolo

26.10.2023. 21:00Aberdeen2:3PAOKIzvještaj
26.10.2023. 21:00Eintracht Frankfurt6:0HJK HelsinkiIzvještaj

4. kolo

09.11.2023. 18:45PAOK2:2AberdeenIzvještaj
09.11.2023. 21:00HJK Helsinki0:1Eintracht FrankfurtIzvještaj

5. kolo

30.11.2023. 18:45HJK Helsinki2:2AberdeenIzvještaj
30.11.2023. 21:00Eintracht Frankfurt1:2PAOKIzvještaj

6. kolo

14.12.2023. 18:45Aberdeen2:0Eintracht Frankfurt-
14.12.2023. 18:45PAOK4:2HJK Helsinki-

Konferencijska liga, skupina H

1. kolo

21.09.2023. 18:45Fenerbahçe3:1NordsjaellandIzvještaj
21.09.2023. 18:45Ludogorec Razgrad4:0Spartak TrnavaIzvještaj

2. kolo

05.10.2023. 21:00Nordsjaelland7:1Ludogorec RazgradIzvještaj
05.10.2023. 21:00Spartak Trnava1:2FenerbahçeIzvještaj

3. kolo

26.10.2023. 18:45Fenerbahçe3:1Ludogorec Razgrad-
26.10.2023. 21:00Spartak Trnava0:2Nordsjaelland-

4. kolo

09.11.2023. 18:45Nordsjaelland1:1Spartak TrnavaIzvještaj
09.11.2023. 18:45Ludogorec Razgrad2:0FenerbahçeIzvještaj

5. kolo

30.11.2023. 21:00Nordsjaelland6:1FenerbahçeIzvještaj
30.11.2023. 21:00Spartak Trnava1:2Ludogorec RazgradIzvještaj

6. kolo

14.12.2023. 18:45Fenerbahçe4:0Spartak Trnava-
14.12.2023. 18:45Ludogorec Razgrad1:0Nordsjaelland-

Konferencijska liga, nokaut faza

1/16 finala - prve utakmice

15.02.2024. 18:45Molde3:2Legia VaršavaIzvještaj
15.02.2024. 18:45Olympiakos1:0FerencvarosIzvještaj
15.02.2024. 18:45Royale Union Saint-Gilloise2:2Eintracht FrankfurtIzvještaj
15.02.2024. 18:45Sturm Graz4:1Slovan BratislavaIzvještaj
15.02.2024. 21:00Ajax2:2Bodo/GlimtIzvještaj
15.02.2024. 21:00Betis0:1DinamoIzvještaj
15.02.2024. 21:00Maccabi Haifa1:0GentIzvještaj
15.02.2024. 21:00Servette0:0Ludogorec RazgradIzvještaj

1/16 finala - uzvratne utakmice

21.02.2024. 18:00Gent1:1Maccabi HaifaIzvještaj
22.02.2024. 18:45Dinamo1:1BetisIzvještaj
22.02.2024. 18:45Bodo/Glimt1:2 *AjaxIzvještaj
22.02.2024. 18:45Ludogorec Razgrad0:1ServetteIzvještaj
22.02.2024. 21:00Eintracht Frankfurt1:2Royale Union Saint-GilloiseIzvještaj
22.02.2024. 21:00Ferencvaros0:1OlympiakosIzvještaj
22.02.2024. 21:00Legia Varšava0:3MoldeIzvještaj
22.02.2024. 21:00Slovan Bratislava0:1Sturm GrazIzvještaj

Osmina finala - prve utakmice

07.03.2024. 18:45Ajax0:0Aston VillaIzvještaj
07.03.2024. 18:45Molde2:1Club BruggeIzvještaj
07.03.2024. 18:45Olympiakos1:4Maccabi Tel AvivIzvještaj
07.03.2024. 18:45Sturm Graz0:3LilleIzvještaj
07.03.2024. 21:00Dinamo2:0PAOKIzvještaj
07.03.2024. 21:00Maccabi Haifa3:4FiorentinaIzvještaj
07.03.2024. 21:00Royale Union Saint-Gilloise0:3FenerbahçeIzvještaj
07.03.2024. 21:00Servette0:0Viktoria PlzeňIzvještaj

Osmina finala - uzvrati

14.03.2024. 18:45Fenerbahçe0:1Royale Union Saint-GilloiseIzvještaj
14.03.2024. 18:45Fiorentina1:1Maccabi HaifaIzvještaj
14.03.2024. 18:45PAOK5:1DinamoIzvještaj
14.03.2024. 18:45Viktoria Plzeň3:1 **ServetteIzvještaj
14.03.2024. 21:00Aston Villa4:0AjaxIzvještaj
14.03.2024. 21:00Club Brugge3:0MoldeIzvještaj
14.03.2024. 21:00Lille1:1Sturm GrazIzvještaj
14.03.2024. 21:00Maccabi Tel Aviv1:6 *OlympiakosIzvještaj

Četvrtfinale - prve utakmice

11.04.2024. 18:45Viktoria Plzeň0:0FiorentinaIzvještaj
11.04.2024. 18:45Olympiakos3:2FenerbahçeIzvještaj
11.04.2024. 21:00Aston Villa2:1LilleIzvještaj
11.04.2024. 21:00Club Brugge1:0PAOKIzvještaj

Četvrtfinale - uzvrati

18.04.2024. 18:45Fiorentina2:0 *Viktoria PlzeňIzvještaj
18.04.2024. 18:45Lille3:4 **Aston VillaIzvještaj
18.04.2024. 21:00Fenerbahçe2:3 **OlympiakosIzvještaj
18.04.2024. 21:00PAOK0:2Club BruggeIzvještaj

Polufinale - prve utakmice

02.05.2024. 21:00Aston Villa2:4OlympiakosIzvještaj
02.05.2024. 21:00Fiorentina3:2Club BruggeIzvještaj

Polufinale - uzvrati

08.05.2024. 18:45Club Brugge1:1FiorentinaIzvještaj
09.05.2024. 21:00Olympiakos2:0Aston VillaIzvještaj

Finale

29.05.2024. 21:00Olympiakos1:0 *FiorentinaIzvještaj