Engleska: "Super Mario" opet zabija

Hrvoje Niče • nedjelja, 26.08.2001.

U trećem kolu Premiershipa hrvatski reprezentativac Mario Stanić postigao je drugi zgoditak za pobjedu Chelseae nad Southamptonom u gostima. Chelsea je povela na stadionu St. Marys u 32. minuti preko Hasselbainka. U 72. minuti u igru ulazi "Super Mario" koji na samom kraju utakmice potvrđuje pobjedu svoje momčadi.

U porazu Middlesbrougha u Liverpoolu kod Evertona nije sudjelovao naš Alen Bokšić zbog ozljede. Sturparov Derby je remizirao u gostima kod Fulhama, a reprezentativac Belgije također nije dao doprinos za svoju momčad u ovom kolu. Mark Viduka je nastupao za Leeds koji je u Londonu kod West Hama izvukao "mršavi" bod.

Sutra su na rasporedu još dvije utakmice. Aston Villa dočekuje prvaka Manchestera, a za Villu bi trebao napokon zaigrati bivši igrač Rijeke i Dinama, Boško Balaban koji je dobio radnu dozvolu. Bišćanov Liverpool ima odgođen još jedan susret, s iznenađenjem prva dva kola - Boltonom, zbog nastupa u Europskom Superkupu (3:2 nadvisili Bayern).