J-League: Bule strijelac po 12. puta

Davor Sajko, Yasuyuki Nagatsuka • nedjelja, 26.08.2001.

Slika 1 od 1.

U susretu trećeg kola nastavka Gamba Osaka je na gostovanju kod aktualnog prvaka Japana Kashima Antlersa poražena sa 3:1. Momčad Nine Bulea imala je prednost od 0:1 od 30. minute kada se u listu strijelaca po 12. puta ove sezone upisao sam Bule, međutim, dvije minute prije kraja prvog dijela domaći su poravnali, a u nastavku u posljednjih 12 minuta pogocima Ogasaware (78.) i Nakate (81.) i osigurali pobjedu.

Jef United Ichihara Edina Mujčina u Osaki je protiv Serezo Osake ostvario pobjedu od 2:1. Imao je Jef United vodstvo već nakon pet minuta, međutim pobjedonosni pogodak vrijedan tri boda djelo je Koreanca Choi Yong-Soo dest minuta prije kraja susreta iz jedanaesterca. Edin Mujčin je odigrao cijeli susret.

Na tablici nakon trećeg kola nastavka prvenstva Japana vodeća je Kashima, Jef United je peti, dok je Gamba Osaka plasirana na 12. mjestu.