J-League: Nino Bule se vratio u momčad

Davor Sajko, Yasuyuki Nagatsuka • ponedjeljak, 24.09.2001.

Slika 1 od 1.

U japanskom prvenstvu momčad Gamba Osake nekadašnjeg Zagrebaša Nine Bule odigrala je protiv gostujućeg Consadole Sapporo bez pogodaka 0:0. Nino Bule se nakon zdrastvenih problema vratio u momčad, ali tek od 72. minute kada je ušao u igru. Njegov suigrača u Gambi Mirko Hrgović i dalje ne dobiva povjerenje svog trenra te ni na ovoj utakmici nije kandidirao za sastav Gambe.

Niti Jef United Ichihara Edina Mujčina nije bolje prošao u šestom kolu nastavka japanskog prvenstva. Nakon što 90 minuta nije donijelo pobjednika niti produžeci nisu bili dovoljni da susreta Jef United i FC Tokya završi pobjedom jedne od momčadi. Edin Mujčin je zamijenjen u 84. minuti pri rezultatu 1:1, dok su do isteka regularnog dijela obije momčadi postigle po pogodak.

Nakon šestog kola nastavka Gamba je 11. s osvojenih sedam bodova, Jef United je peti s 10 bodova, dok je Kashima Antlers i dalje vodeća momčad J-League s 16 bodova.