Panadić (HSV), 90 min
Tapalović (1860 München), od 58. min
R.Kovač (Bayer), 90 min
Živković (Bayer), od 85. min

Bayern i Bayer nakon 26. kola i dalje drže vrh tablice s istim brojem osvojenih bodova. U ovom kolu oba su kluba odigrali neodlučeno. Bayern je u Münchenu u dva navrata, pogotcima Brazilca Elbera, sustizao prednost Kaiserslauterna. Utakmica je bila isprekidana prekršajima na obje strane. Kaiserslautern je svoje prilike tražio nakon pogrešaka Bayernove obrane. No, u završnici susreta Bayern je bio konkretniji, ali osim nerješenog rezultat nije uspio više ostvariti. Bayer je jednako kao i Bayern morao sustizati prednost gostiju. Nakon ranog vodećeg pogotka Freiburga Bayer nije uspio ući u svoj ritam igre i početkom drugog poluvremena pogotkom Emersona samo je poravnao rezultat. Susret između dva kandidata za ispadanje, Unterhaching i Ulm završio je pobjedom domaćeg Unterhachinga. Ulm je i dalje pod dojmom katastrofalnog poraza u prošlom kolu od Bayera 9:1. Arminija je i dalje u opasnosti od ispadanja unatoč današnjem nerješenom rezultat u susretu s Hansom. Duisburg je s novim trenerom Eichkornom i dalje jedan od glavnih kandidata za ispadanje. Ključni trenutak utakmice bilo je isključenje Duisburgovog igrača što su gosti iskoristili i preokrenuli rezultat u svou korist. Stuttgart je nakon dva uzastopna poraza uspio pobijediti i priključiti se borbi za mjesta koja vode u europska natjecanja. Hertha je počela loše, međutim u nastavku Hertha se vratila u igru, ali nije iskoristila nekoliko izglednih prilika. Nakon završetka ovog susreta objavljeno je da se tokom utakmice ozlijedio Zvonimir Soldo te da se radi o ozlijedi aduktora. U izravnom dvoboju između HSV-a i 60-era za treću poziciju bolji je bio HSV. Gosti iz Münchena isključivo su se orijentirali na obranu što je HSV uspio dva puta iskoristi pogotcima Prägera i Cardosa. Werder je u borbi za mjesto u kvalifikacijama za Ligu prvaka ostvario važnu pobjedu. Iako je Borussia povela, Werder je u samo dvadesetak minuta preokrenuo rezultat u svoju korist. U završnici susreta Borussija je povećala pritisak, ali bezuspješno. Susret između Schalke 04 i Eintrachta završio je bez pobjednika gdje je više profitirao Eintracht ovim osvojenim bodom.