Bundesliga: Soldo strijelac za pobjedu Stuttgarta

Davor Sajko • nedjelja, 09.02.2003.

Slika 1 od 1.

Nedelja je bila rezervirana za vrh bundesligaške tablice, ali unatoč remiju pred svojim navijačima, Bayern je povećao prednost u odnosu na Borussiju (D) i Stuttgart. Kahn je u današnjem susretu postavio novi rekord od 803 minute bez primljenog pogotka, međutim malo je nedostajalo da reprezentativni vratar Njemačke i ovaj susret završi bez primljenog pogotka. Za to se pobrinuo Japanac Takahara pogotkom u prvoj minuti sudačke nadoknade. Vodeći pogodak za Bavarce postigao Pizzaro već u 11. minuti susreta. I Niko i Robert Kovač odigrali su cijeli susret.

U Stuttgartu je istoimeni odmaćin zahvaljujući pogotku Zvonimira Solde u 77. minuti susreta došao do pobjede protiv aktualnog njemačkog prvaka, Borussije iz Dortmunda. Ovom pobjedom Stuttgart se bodovno poravnao sa Borussijom i trenutačno za vodećim Bayernom zaostaju osam bodova.

Rezultati, 20. kola, nedjelja: Stuttgart - Borussia (D) 1:0, Bayern - Hamburger 1:1