Zimski sportovi

Medveščak 2 izgubio od Vojvodine

Damir Gluhak • nedjelja, 18.01.2004.

U utakmici Panonske lige Medveščak 2 je u zagrebačkom Domu sportova izgubio od novosadske Vojvodine 5-4 (3-1, 1-1, 1-2).

Slika 1 od 1.

Mladi hokejaši Medveščaka pojačani sa nekoliko igrača prve momčadi pružili su solidan otpor favoriziranom protivniku koji je dosta s(p)retno izvukao pobjedu u pretposljednjoj minuti utakmice. Osim početnog vodstva "Medvjedići" su bili cijelu utakmicu u rezultatskom zaostatku, najčešće od dva pogotka. Kada su tri minute prije kraja smanjili na 4-3 domaći trener izvadio je golmana što je rezultiralo novim pogotkom. Na žalost, svega deset sekundi trajalo je izjednačenje jer je igrač Vojvodine Lištjak solo prodorom svladao golmana Medveščaka. Do kraja su domaći odigrali bez golmana, ali nekoliko prilika Medveščaku nije donijelo pogodak. Za Medveščak je dvostruki strijelac bio Novosel, a po jedan pogodak postigli su Gojanović i Švigir. Pred oko 200 gledatelja sudio je Prezelj.