Mladost - Primorje: Dobar početak gostiju

Mladost - Primorje EB 7:8 (0:4, 2:0, 3:1, 2:3)

Suci: Koryzna (Španjolska) i Bookelman (Nizozemska)
Mladost: Perčinić, Kucarov, Jelača, Koljanin 1, Nastran, Rončević 1, Milaković, Primorac, Jerković 1, Čomahidze 4, Rogin, Kobeščak, Kačić
Primorje EB: Car, Burić 3, Gudić, Sablić, Brala, Franković 1, Tiškivskyj, Turina, Premuš 2, Kancijanić 2, Beltrame, Bukovac, Španjol
Trener: Željko Tonković
Igrač više: Mladost 3 (2), Primorje EB 5 (2)
Četverci: -

Vezane vijesti

Utakmicu je izvrsno otvorio gostujući sastav, opovrgnuvši tako najave o opreznoj igri u prvom susretu. Tako je do kraja prve četvrtine bilo već 4:0 za Primorje. Prvi pogodak dao je reprezentativac Burić, s osam metara zabio je loptu u Perčinićev lijevi kut, a do kraja prvog razdoblja strijelci su još bili Premuš, Kancijanić i Franković.

U drugom dijelu Mladost je napokon proigrala, preko Rončevića i Čomahidzea smanjila je prednost Riječana na dva pogotka.

Treći dio počeo je novim pogocima Mladosti (Jerković i Čomahidze, iz vrlo teške pozicije), pa je rezultat bio izjednačen - 4:4. Do kraja treće četvrtine pao je još po jedan pogodak sa svake strane; Premuš za goste i Čomahidze za domaće.

Posljednji dio igre bio je najbogatiji pogocima. Burić i Kancijanić najprije su Riječane odveli u novu veliku prednost, ali su "mladostaši" i to izravnali. Na kraju se Primorje ipak domoglo pobjede, koja znači i velik kapital uoči uzvrata.