Impresivna Hrvatska trijumfalno kroz Švedsku!

Tomislav Pacak • srijeda, 08.09.2004.

Sjajnim pogotkom Darija Srne u 64. minuti, reprezentacija Hrvatske pobijedila je odličnu Švedsku s 1:0 i zasjela na čelo svoje grupe. Zaista fantastičan start kvalifikacija rezultat je novog načina igre i pristupa koji je donio Zlatko Kranjčar...

Srna je okrunio veliku partiju sjajnim pogotkom u 64. minuti. Iz "slobodnjaka" s 25 metara pogodio je donji desni kut nemoćnog Isakssona. Srna je i nekoliko minuta prije odlično pokušao iz slobodnog udarca, ali pogodio je Ibrahimovića u glavu...

Za veliku pobjedu zaslužna je cijela momčad, na čelu s izbornikom - Butina je jednu pogrešku popravio sjajnom reakcijom na kraju susreta, a posebne pohvale idu obrambenom trojcu Kovač - Tudor - Šimunić koji je odradio veliki posao.