Mladi pobijedili Mađarsku

Ivan Varat, Bojan Poturica • petak, 03.09.2004.

Mlada hrvatska (U-21) nogometna reprezentacija pobijedila je Mađarsku u prvoj utakmici kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Naši mladi reprezentativci slavili su s 1:0 iako je rezultat mogao biti i uvjerljiviji...

Slika 2 od 3.

Izbornik Slaven Bilić tako je sa pobjedom "proslavio" svoj debi u službenoj utakmici na klupi mlade reprezentacije. Utakmica je odigrana pred 2000 gledatelja na stadionu Radnika iz Velike Gorice.

Slika 1 od 2.

Na kraju ipak moramo biti zadovoljni s minimalnom pobjedom jer odličnu igru iz prvog poluvremena u kojemu nas je Eduardo Da Silva doveo do vodstva u 19. minuti nismo prenijeli u drugi dio.

Hrvatski Brazilac koji je bio igrač susreta u drugom je dijelu između ostalog i iznudio jedanaesterac, ali nije ga realizirao Ante Tomić, vratar Fulop pročitao je stranu.

Sve u svemu - igra se na kraju zaboravlja, ostvarena je bitna pobjeda na početku kvalifikacija i mirno se ide dalje, a novi susret igramo već u ponedjeljak protiv Švedske.