Filip Tapalović (1860 München), od 33. minute
Marijo Marić (Bochum), do 68. minute Ivica Banović (Werder), od 58. minute
Robert Kovač (Bayer), 90 minuta
Tomislav Piplica (Energie), 90 minuta
Niko Kovač (HSV), 90 minuta
Andrej Panadić (HSV), 90 minuta

U petak je u prvom susretu osmog kola Borussia savladala Freiburg i tako se odužila svojim navijačima nakon visokog poraza od Schalkea u prošlom kolu. Iako bolji tokom cijelog susreta napadači domaće Borussije nisu uspjeli iskoristiti mnogobrojne prilike. Međutim, sedam minuta prije kraja kapetan domaćih, Heinrich, bio je strijelac pobjedonosnog pogotka. Promjena trenera u Kaiserslauternu bila je pozitivan šok i pod vodstvom novog trenera Andya Brehmea FCK je slavio s viskoih 4:0 u Münchenu protiv 60-era. Ovom pobjedom FCK se uspio izvući iz donjeg dijela tablice, dok su 60-eri zabilježili svoj prvi poraz na svom travnjaku. Köln je nakon tri uzastopna poraza uspio ostvariti prvu pobjedu i to protiv Bochuma. Pobjedu su domaći ostvarili u posljednjim minutama pogotcima Timma (83) i Kurtha (88). U Bochumu najzapaženiju igru prikazao je Zoran Mamić. Schalke 04 je nakon pobjed od 4:0 nad Frankfurtom zasjeo na prvo mjesto. Dugo je trebalo domaćoj momčadi da ozbiljnije ugrozi goste, a tek nakon isključenja Wimmera u 48. minuti Schalke je uspio do kraja slomiti otpor Frankfurta. Buran je bio tjedan Bayerovog trenera, Dauma, što se vjerojatno odrazilo i na momčad koju je dijelilo samo dvije minute regularnog tijeka i sudačka nadoknada od tri boda. Imali su "apotekari" vodstvo od 3:1 do 88. minute, a onda je Werder pogotcima Bodea (88) i Ailtona (90) iz jedanaesterca poravnao rezultat. U ovom susretu prepunom obrata debitirao je i mladi Ivica Banoviću dresu Werdera. Debitant u Bundesligi, Energie nanio je aktulanom prvaku, Bayernu, treći uzastopni ovosezonski poraz. Poveli su domaći već u 16. minuti, a vodstvo su održali do kraja iako je Bayern pokušavao svim silama preokrenuti rezultat. U posljednjem subotnjem susretu HSV i Stuttgart podijelili su bodove. Vodeći pogodak HSV djelo je Nike Kovača da bi kasnije Stuttgart preokrenuo rezultat, a HSV do boda stigao s dva pogotka Dundeea. Najbolji pojedinac u dresu HSV bio je strijelac vodećeg pogotka, Niko Kovač.

U preostala dva nedeljna susreta gosti ostvarili dvije pobjede. Wolfburg je na gosotvanju kod Untehachinga slavio s 3:0, a Hertha je u Rostocku bila s 2:0 bolja od domaće Hanse.