Primorje EB - Medveščak: Riječani preuzeli fenjer

Primorje EB - Medveščak 9:10 (2:2, 2:4, 2:1, 3:3)

Suci: Savinović (Dubrovnik), Periš (Split)
Primorje EB: Križanec, Al. Brala, Car 1, Pupovac, An. Brala, Gudić, Tiškivski 5 (1), Bratić, Vrlić 1, Matijašić 1, Deželjin , Sablić, Jurišić, Krapić 1
Trener: Zoran Roje
Medveščak: Kavur, Jakovac 2, Oreški 1, čule 1, Ćuk, Mihanović 1, Tomašić 2, Lončar, Bojić, Grbeš, Ivičević-Bakulić 2, Blažević, Jurin Trener: Ozren Bonačić
Igrač više: Primorje 7(3), Medveščak 9(6)
Peterci: Primorje 1(1), Medveščak -

Primorjaši nisu mogli lošije započeti natjecanje u Ligi za ostanak. Pred svojom publikom poraženi su od Medvjeda. Uz to POŠK je bio bolji od Šibenika pa su Riječani preuzeli fenjer

Domaća nadanja u uspjeh trajala su prvih desetak minuta susreta nakon čega Medveščak činis seriju i dolazi na dva pogotka prednosti 6:4. Iako rezultatska prednost nije bila prevelika Primorje je došlo do izjednačenja tek početkom posljednje četvrtine kada Krapić pogađa za 7:7. Međutim u samoj završnici susreta gosti su bili koncentriraniji te su slavili 10:9.

Najefikasniji riječki igrač bio je Tiškivski s 5 pogodaka, dok je Jakovac pogodio 3 puta za goste.