Varteks pobijedio Moslavinu

Sportnet • srijeda, 04.10.2006.

Po kišovitu i prihladnom vremenu i po mokrom terenu nogometaši Varteksa su danas poslijepodne svladali kutinsku Moslavinu s 2:1 što je bio i rezultat s poluvremena...

Iako su gosti već od 2. minute poveli preko Mihovilovića, Varteks je u susretu bio bolji protivnik pa je u 25. minuti Viljevac izjednačio, a u 41. Gordan Vuk zabio za konačnih 2:1.

Priliku za igru doista su dobili svi mladi igrači kao i oni koji u službenim utakmicama imaju manju minutažu. Varteks je započeo ovako: Ivanković, Lučić, Prahić, V. Vuk, M. Radoš, Begović, Ćaćić, G. Radoš, Viljevac, G. Vuk i Hrman a u drugome dijelu ušli su Bešenić, Bašić, Kardum i Kovačević dok su na klupi bili Mohorović, Ipša, Golik, Novinić i Jertec.

Ovaj prijateljski trening-susret pred 100-njak je gledatelja sudio sudac Dubravko Pavlić.