Rangersi vratili treće mjesto

Marin Vuković • nedjelja, 22.10.2006.

Glasgow Rangersi riješili su teško gostovanje kod St. Mirrena u svoju korist zahvaljujući pobjedničkom pogotku Nacha Nova pet minuta prije kraja susreta. Ovom pobjedom vratili su se na treće mjesto te smanjili prednost Celtica na još uvijek (pre)velikih 10 bodova...

St. Mirren je sjajno otvorio utakmicu vodstvom već u petoj minuti preko Johna Suttona, no tu su prednost ubrzo ispustili. U 18. minuti Charlie Adam odlično gađa iz slobodnog udarca, a šest minuta kasnije Thomas Buffel potpuno preokreće susret u korist Rangersa.

Vezane vijesti

U 78. minuti Rodriguez čini prekršaj u šesnaestercu nad Markom Corcoranom, a Sutton je ponovno siguran, ovaj put s bijele točke. Ipak, Rangersi su smogli snage za novi pogodak, a on je djelo Nacha Nova koji je u 85. minuti, samo sedam minuta nakon što je zamijenio našeg Dadu Pršu, svladao domaćeg vratara za krajnjih 2:3.