Bošnjak povećao prednost Genka

Petar Plevnik • petak, 03.11.2006.

U prvom susretu 11. kola belgijskog prvenstva, vodeći Genk sa 4:0 svladao je Germinal Beerschot. Uvjerljivoj pobjedi domaćeg sastava svojim je pogotkom u 25. minuti doprinijeo i Ivan Bošnjak, kojem je ovo već peti prvenstveni pogodak...

Bošnjak na klupskoj listi strijelaca dijeli prvo mjesto sa Vandenbergheom, koji je u večerašnjoj pobjedi sudjelovao sa dva pogotka (4' 36'), dok je preostali pogodak djelo Vranckena u 41. minuti. Goran Ljubojević susret je pratio s klupe, dok Tomislav Mikulić nije konkurirao za sastav.

Nakon nepotpunog 11. kola Jupiler Lige Genk je povećao svoju prednost u odnosu na drugoplasirani Anderlecht, koji ima šest bodova i utakmicu manje.

Belgijsko prvenstvo, 11. kolo, prvi susret: Genk - Germinal Beerschot 4:0