Deranja nastavio seriju

Petar Plevnik • petak, 08.12.2006.

Zvonimir Deranja nastavlja sa odličnim igrama za francuskog drugoligaša Libourne St.Seurin. U 19. prvenstvenom kolu bivši se napadač Hajduka dva puta upisao u listu strijelaca, no usprkos tome gosti iz Reimsa slavili su sa 3:2...

Libourne je u vodstvo došao u 29. minuti zahvaljujući pogotku Deranje, da bi gosti u razdoblju od 39. do 71. tri puta pogađali mrežu domaćina. Utješni gol za domaćine ponovno je bio djelo Deranje u 78. minuti. Uz Deranju, svih 90 minuta u redovima Libournea odigrao je i nekadašnji Dinamovac Kristijan Polovanec.

Sa dva večerašnja pogotka Deranja je došao do brojke od devet pogodaka u 15 prvenstvenih nastupa za Libourne, čime je uvjerljivo najbolji strijelac Libournea, dok na ljestvici drugoligaških strijelaca dijeli treće mjesto.