Osasuna lako pala, derbi pripao Valenciji

Branimir Korać, Marko Kljaić • subota, 09.09.2006.

U prvom susretu drugog kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na Nou Campu s lakoćom svladala Osasunu s 3:0. Derbi dana igran je u Madridu gdje je Valencia svladala Atletico s minimalnih 1:0...

Osasuna je "potvrdila" ulogu autsajdera na Nou Campu. Dva pogotka Samuela Eto'oa i jedan Lea Messija bili su dovoljni za rutinskih 3:0 već nakon 36 minuta igre.

Derbi drugog kola Španjolske Primere Division pripao je Valenciji. Na gostovanju kod Atletica u Madridu pobjedili su rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je napadač David Villa u sedmoj minuti susreta. Drugi dio susreta obilježila je gruba igra i po jedno isključenje na svakoj strani. U 66. minuti isključen je igrač Valencije Emiliano Moretti, dok je glavna zvijezda domaće momčadi Fernando Torres zaradio crveni karton u 76. minuti.

Vezane vijesti

Valenciaa trenutno dijeli prvo mjesto s Barcelonom sa šest bodova, dok je Atletico na sedmom mjestu s tri upisana boda. Ostale utakmice igraju se sutra.

Španjolska, Primera Division: Atletioc Madrid - Valencia 0:1, Barcelona - Osasuna 3:0.