Rapaić zabio i pocrvenio

Branimir Korać • nedjelja, 01.10.2006.

Standard Liege ubilježio je novi poraz u belgijskom prvenstvu. U osmom kolu gostovao je kod Genta i upisao poraz 2:1...

Ove sezone Standard ne igra dobro. U osmom kolu belgijskog prvenstva ubilježio je novi poraz, a ovaj puta gostovao je kod vrlo dobrog Genta koji je bio bolji s 2:1.

Poveli su domaćini u 34. minuti preko Fleya, a poravnao je naš reprezentativac Milan Rapaić u 54. minuti. Neodlučeno je bilo sve do posljednjih deset minuta kada u 81. minuti Pavlović dovodi domaćin u vodstvo. U posljednjim trenucima susreta Miki Rapaić zaradio je drugi žuti karton i prijevremeno završio utakmicu. S druge strane u sastavu Genta cijelu utakmicu odradio je Dario Smoje.

Vezane vijesti

Club Brugge je u gostima bio bolji od Westerloa s 2:1. Kao već po običaju strijelac za Brugge bio je Boško Balaban i to vodećeg pogotka u 12. minuti. Na 2:0 povisio je Ishiaku u 66. da bi konačnih 1:2 postavio Ogunsoto u 73. minuti.

Balaban je dobro igrao 82 minute nakon čega je zamijenjen dok je u gostujućem sastavu dobro punu minutažu iskoristio i Ivan Leko.