Rutinski dovršen posao

Vedran Stilin • subota, 09.12.2006.

Rukometaši Zagreba rutinski su dovršili posao započet prije tjedan dana u Rusiji. Tada su na gostovanju u Krasnodaru slavili rezultatom 25:22, da bi i danas na domaćem parketu uvjerljivo pobijedili 36:28 te tako izborili četvrtfinale Kupa pobjednika kupova…

Od samog početka susreta bila je vidljiva i više nego očita razlika u kvaliteti između hrvatskog predstavnika Zagreba i ruskog SKIF-a iz Krasnodara te je konačnih 36:28 moglo biti dosta uvjerljivije da nije bilo opuštanja u domaćim redovima.

Već nakon 15 minuta susreta Zagreb je imao prednost 11:4, da bi se ona smanjila do kraja prvih 30 minuta na 19:15. U nastavku je domaća momčad ponovno krenula u ritmu s početka utakmice tako da je završilo rezultatom 36:28, iako je u nekim trenucima bilo i deset golova razlike.

Pobjedničku momčad je kao i u prvom susretu predvodio odlično raspoloženi Terzić s 11 golova.