Petrić sjajan u derbiju, izašao ozlijeđen

Tomislav Pacak • subota, 28.10.2006.

Mladen Petrić nastavio je žariti i paliti u dresu Basela - izvrsnu ovosezonsku formu hrvatski napadač potvrdio je i u derbiju 13. kola švicarskog prvenstva...

Basel je stigao u Zürich na noge vodećem Grasshoppperu znajući da bi ga poraz jako udaljio od eventualne borbe za naslov prvaka. Petrić je već u 10. minuti doveo goste u vodstvo, a u 25. minuti asistirao je Kuzmanoviću za 2:0.

"Skakavci" su uspjeli smanjiti preko Langkampa, ali Basel se uspio do kraja obraniti i sačuvati pobjedu. Nažalost, Petrić je u 58. minuti napustio teren zbog ozljede, a još ne znamo koliko je ozljeda ozbiljna.

Grasshoppers je i dalje vodeći s 27 bodova, dok Basel drži peto mjesto s osam bodova zaostatka.