Kraj za Selekciju KMNL i AMB Kolor

Tomislav Pacak • četvrtak, 14.12.2006.

U srijedu je odigrano osam utakmica 3. kola najpopularnijeg malonogometnog turnira u Hrvatskoj, Kutije šibica. Od turnira su se u ranoj fazi oprostili dvije poznate momčadi - uvijek popularna Selekcija KMNL, te tradicionalno neugodni AMB Kolor. Za razliku od njih, Moby Dick Segafredo i Megakop nisu imali previše problema...

MNK Trogir Mapa 3 bila je kobna za Selekciju Katoličke malonogometne lige koja već godinama ima veliku potporu pratitelja Kutije. Ove godine "Katolici" nisu igrali na razini iz proteklih godina, pa ne čudi što ih je uigrana momčad iz Trogira zasluženo izbacila iz turnira. Maksimilijan Vukan postigao je jedini pogodak u prvom poluvremenu, a na 2:0 povisio je Marko Milat. Nadu Katolicima vraća Dino Bartoluci, no pogodak Adnana Aganovića definitivno je prelomio susret u korist Trogir Mape 3.

Slika 1 od 1.

Moby Dick Segafredo odigrao je vrlo čvrstu i dobru utakmicu protiv MNK Roško Polje te je slavio s 4:0, iako treba istaknuti da je uistinu nevjerojatno što su sve uspjeli promašiti igrači Roškog Polja. Željko Sopić je u 14. minuti snažnim udarcem u donji lijevi kut doveo Moby Dick u vodstvo, a na 2:0 povisio je Dalibor Poldrugač, također dalekometnim udarcem. Leonard Bisaku i Marijo Dodik postavili su konačnih 4:0 pogocima u praznu mrežu.

Slika 2 od 2.

FS Diego se dosta namučio protiv Rost Športa, u utakmici punoj preokreta "Frizeri" su slavili s 4:3. Nakon što je Damir Kraljević u 38. minuti izjednačio na 3:3, Krešimir Radić minutu kasnije rješava utakmicu u korist Diega.

Slika 3 od 3.

AMB Kolor se oprostio od turnira porazom od Skalice Uniteda-CB Arčija s 3:0. Ivan Radman je u 16. minuti prelomio čvrstu i neizvjesnu utakmicu, a Edo Radmilo i Slobodan Gudelj-Velaga u posljednjoj minuti koriste prazan gol AMB Kolora i postavljaju konačnih 3:0. Turnir se nastavlja u četvrtak s početkom u 16 sati...