Inter teško do boda

Branimir Korać • subota, 11.11.2006.

U prvim susretima 13. kola Druge HNL iznenađenje se dogodilo u Zaprešiću. Inter je odigrao prilično slabu utakmicu i teško došao do boda protiv Mosora igravši 1:1...

Mosor je u Zaprešiću odigrao bolje no što to govori njegov plasman i dosta je namučio Zaprešićane. Gosti su odigrali dosta zatvorenu utakmicu i prijetili iz kontranapada, a do pogotka su došli u 42. minuti kada je strijelac bio Milić. U drugom dijelu potpuna dominacija domaćina koji u 62. minuti preko Bernarda Gulića poravnava na 1:1. Do kraja susreta pokušavali su domaćini doći do pobjede, no nisu uspjeli probiti čvrstu obranu gostiju.

U drugom jučerašnjem susretu Sesvećani su na svom terenu očekivano bili bolji od Čakovca 3:1. Domaćin je utakmicu riješio u prvih 45 minuta kada je postigao sva tri pogotka. Već u devetoj minuti Barišić dovodi Sesvete u vodstvo, a u 17. minuti Puljić lijepim pogotkom podiže na 2:0. U 36. minuti prvi strijelac lige, Zdravko Popović, pada u 16 metara gostiju te sudac pokazuje na 11 metara. Siguran jer bio Renato Pilipović. U drugom dijelu, u 65. minuti, Čakovčani postavljaju konačnih 3:1 iz jedanaesterca, a strijelac je bio Mezga.