Fiorentina u nadoknadi, Milan kažnjen za promašaje

Branimir Korać, Goran Tomičić • subota, 11.11.2006.

Središnji susret 13. kola Serie A igran je u Milanu gdje je gostovala Roma. Milan se pošteno ispromašivao, nije imao niti sreće, i to je Roma kaznila. U drugom susretu Fiorentina je bila bolja od Atalante izborivši pobjedu pogocima u sudačkoj nadoknadi...

U prvom susretu 11. kola talijanske Serie A Fiorentina je u uzbudljivoj završnici svladala Atalantu s 3:1. Gosti su poveli pogotkom Migliacca u 26. minuti da bi već u slijedećoj minuti Mutu poravnao na 1:1. Ovaj rezultat stajao je na semaforu sve do 90. minute i tada Fiorentina u sudačkoj nadoknadi golovima Pazzinija dolazi do bodova...

U drugoj utakmici 11. kola Serie A Roma je u gostima pobijedila Milan 2:1. Već u sedmoj minuti Totti je doveo Romu u vodstvo 1:0. Milan je izjednačio golom Brocchija u 56. minuti, a pobjedu Romi donio je Totti svojim drugim golom u 83. minuti. Roma je nakon ove pobjede trenutno na trećem mjestu na ljestvici, dok je Milan 16. i nakon kazne od 8 bodova i nekoliko loših rezultata sasvim neočekivano se našao u borbi za ostanak u ligi.